• 1
  • 2
Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
schuldiner - майстор
suncho написа:
Вчера дойде един представител на бургаската фирма представител на Изомакс.Предложи ми вариант изцяло с течна хидроизолация на 4 пласта с което ми гарантира 10 години гаранция.Интересува ме вашето мнение,тъй като различни хора ми казват различни неща - едните казват,че продуктите им не стават за нищо,други казват,че това е единственият вариант ....
Да, бе! Те четирите пласта автоматично ще ти решат проблемите.
Да се твърди, че е единствен вариант е също толкова глупаво, като да се каже, че не става за работа. Твърдения без аргументи... циганска работа.
Всеки изпълнител може да си има предпочитания, но е длъжен да умее да работи и по двете технологии. А изборът на конкретен материал зависи от много неща, само едно от тях е колко гаранция ти обещават.
Колега ако си направил ремонта с тази течна изолация дай малко повече информация как става и каква точно изолация си сложил ?
teon - специалист
Ако може да споделиш нещо и за цената на кв.м., че и при нас предстоят подобни ремонти.
  • 1
  • 2

Тема "Общ покрив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: