Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
lakom4oo - напреднал
Здравейте имам следния проблем- над апартамента ми е мансарда и е опасано отвсякъде с тераса и от тая тераса таи в единия ъгъл някаква влага и е кофти, люпи се боята и ме дразни та въпроса ми е мога ли по някакъв начин да я изолирам тая влага откъм мен. Влагата е в единия ъгъл на стаята над прозореца и е малко като цяло но комшията отгоре няма да си я оправи знам го това щото го познавам а и не ми се занимава с институции да го съдя и т. н. Та аконякой ми даде акъл ще съм много благодарен.................. Предварително благодаря
bat_al_a - специалист
Да спреш влагата от твоята страна(вътрешната страна) е според мен лично трудна работа, ще обработиш ъгъла с хидроизолация, ако не се надигне изолацията и мазилката от влагата след време, ще избие в съседство на място което не е обработено, най-добре се опитай да я спреш от външната страна.
lakom4oo - напреднал
съгласен съм че трябва да се спре отвън ама докато ми се натутка комшията отгоре можо и догодино до стане затова се чудя дали не може да се направи нещо откъм мен. Влагата не е много само кат осега например големия сняг като вземе да сетопи.
bat_al_a - специалист
Потърси из нет'а капилярна хидроизолация, представители има много на чужди фирми, за български не съм сигурен, но определено това би било нещото което би ти свършили някаква работа за изолация от вътрешната страна :)
lakom4oo - напреднал
а с какво се нанася тази капилярна хидроизолация и в каква площ около влагата?

Тема "влага отгоре откъм терасата на мансардата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: