Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
stefan_doc - напреднал
В провинцията имам една бетонна плоча /на нивото на земята над септична яма/, която е доста напукана. В бъдеще там ще изливам нова плоча, но сега временно трябва да покрия тозиучастък с едра баластра. Но под баластрата, над плочата искам да подложа нещо водоустойчиво - първо си мислех за ламарина /щото имам/, после за воалит /ама се продава на цели ролки и ще ми излезе скъпо/, после за фибран, но не е устойчив на атмосферни влияния. Може би някакво друго гумирано покритие?
Вие какво бихте ме посъметвали - евтино покритие, устойчиво на вода и атмосферни влияния, което да предпази плочата? Няма изисквания за херметичност и сцепление с плочата.
VLADO66 - майстор
Погледни циментовите хидроизолации от сорта на AQUAMAT
VLADO66 - майстор
Не съм ползвал конкретния продукт и не съм дал че точно той трябва да се ползва.Полагал съм циментови хидроизолации на Sika и категорично мога да кажа че имат ефект и не са шарлатанство!
naix - специалист
От продуктите на SIKA за подобни случаи съм изполозвал SikaTop Seal Еlastic и мога да кажа, че съм удовлетворен от резултатите.
nikogargov - специалист
Колега това може би е твоето нещо, Дренажна мембрана струва някъде околу 2.8лв на кв2

Прикачен файл

products_291_100906132559.jpg
products_291_100906132559.jpg (31.29 KиБ) Видяна 5192 пъти

Тема "Евтина изолация над бетонна плоча" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: