Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
vaseto89 - специалист
Колеги искам да направя хидроизолация на тавана на мазето, защото в стаите над него е усезаемо по-влажно. Не е нещо фрапирашо, но ми се иска да нанеса някаква изолация по тавана, който е бетонена плоча.

Предложете ми някакъв продукт, който сте използвали... :)
marmoz - специалист
Само да ти вметна че ако запечаташ тавана и има влага,ще отиде към стените,ако те са на съседа "супер",ако са си твои лошо :-D
vaseto89 - специалист
marmoz написа:
Само да ти вметна че ако запечаташ тавана и има влага,ще отиде към стените,ако те са на съседа "супер",ако са си твои лошо :-D
Става съпрос за стени на къща. Също така мазето редовно си се проветрява и влагата е минимална, но се усеща през зимата най-много. През другите сезони няма проблеми.
VLADO66 - майстор
Минимум 5см. XPS-хем топло,хем хидроизолация :)
vaseto89 - специалист
VLADO66 написа:
Минимум 5см. XPS-хем топло,хем хидроизолация :)
Аз при всяко положение ще сложа 5см XPS, но искам под него да сложа и хидроизолация и ме интересува накой да ми препоръча продукт, който е ползвал :)
VLADO66 - майстор
Като сложиш фибрана(ползвай пяна за ТИ),мини фугите(ако има) с пяната.Ако и след това имаш проблем(надали),ще мислиш(ме)

Тема "Хидроизолация за таван на мазе - каква?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: