• 1
  • 2
Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
bat_al_a - специалист
Аз съм изцяло съгласен с vlado66 като не може да се изолира отвън, то това е наистина добро решение:капилярната хидроизолация използват я в цял свят от десетки години :)
EDI - майстор
ВАНДЕКС имат добри продукти в тази насока.CR на ЦЕРЕЗИТ също вършат добра работа.CR65 съм го ползвал в мазето на един приятел преди 5-6 години, избиваше влага.От тогава няма проблеми.Чувал съм добри думи и за CR 90.
Аз с него съм си решил проблема в приземен етаж на къщата,нанесох го на два пласта с маламашка с стъклофибърна мрежа,но това е за ВЛАГА и при отрицателен воден стълб не става за хидроизолация за язовир.
Vlado852 - напреднал
Пичове, течът е съвсем слаб. По-скоро "капков". Ще пробвам по този начин, дано да стане. Благодаря за съвета!
marian1 - майстор
:lol: Вода балама няма! Ти ще замажеш тук, тя ще влезе от там :lol: не го ли направиш от вън - нищо няма да стане, или ще стане с временен ефект - да не говорим за корозия .....
schuldiner - майстор
Според мен при невъзможност да се обработи стената отвън, по-добре е да се отведе водата през стената по надежден начин, вместо проблемът да се маскира с вътрешно хидро. Може да се пробва с дренаж (дупка под мястото на теча) и тръбичка/маркуче до канал. Ако е само капков течът - в дупката канап (хартиен или коноп), а другият му край в кофа.
nikolson - майстор
Сетих се за изолация чрез инжектиране в бетона, потърсих и ето какво открих.
http://www.isotron-bg.com/technology.ph ... ms&catid=4
http://www.isomat.bg/%D0%A5%D0%B8%D0%B4 ... s.tpl.html
mitakis - напреднал
хидроизолациите на Vandex най- вероятно ще свършат работа, ползвал съм ги. Обади им се, те ще дойдат да погледнат, и ще ти дадат предложение. Но си подготви доста пари, един чувал е към 120 лв. :)
cheeseus - помощник
Искам да попитам господина, започнал темата, дали е намерил решение на проблема с теча и какво, тоест кой от предложените продукти (или друг) е използвал?

В момента имам същия проблем и търся решение.
  • 1
  • 2

Тема "Теч в стена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: