Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
kozl - майстор
VLADO66 - майстор
Защо да не вярвам :) Само че като скептик ми е чудна цената и дали ако го пече слънцето 5 години ще е същото.Те за това забраниха целите бански в плуването :roll:
marian1 - майстор
Да, дори и се продава viewtopic.php?f=45&t=41704
kozl - майстор
Е аз мазах подпрозоречния мозаечен плот с това и стана така.
Прикачен файл:
Resize of 30102012386.jpg
mindless - специалист
"Това", вече се продава и в България и не мисля, че е скъпо. Видях го на "Строителна седмица". Аз лично, не мисля, че е скъпо и смятам да го ползвам на някои места.
marian1 - майстор
Според мен, пропускат да кажат колко му е трайността на нанесеното покритие - колега ти като го гледа на строителната седмица - случайно да казаха колко е издръжливо?
jekasus - майстор
Сега измислиха нанотехнологии, значи биотехнологии и други красиви добавки вече не вършат работа.
Тия импрегнатори надали се различават от старите като времетраене, само че заради добавката нано някой лев отгоре :-D
kozl, ако беше намазал плота с обикновен импрегнатор, щеше да получиш същия нано ефект :-D
Трябва да се продава, затова трябва да се купува, а за да се купува, трябва да има специална приставка към името на един и същ продукт :-D
Преди 20 години 3D кино се наричаше стерео кино и ефектите бяха с класа отгоре сегашните.
mindless - специалист
marian1 написа:
Според мен, пропускат да кажат колко му е трайността на нанесеното покритие - колега ти като го гледа на строителната седмица - случайно да казаха колко е издръжливо?
Аз там само го погледнах, не ги разпитвах много, проучих го в интернет. Реално според производителя, който лично за моя изненада се оказа гръцки:
"Наночастици не са полимерни вериги, SurfaPore третираните повърхности, могат да издържат по-дълго, дори и след осем години те имат 95% от първоначалната си функционалност."

Горното е цитат от тук, което реално е превод на това
kozl - майстор
jekasus написа:
kozl, ако беше намазал плота с обикновен импрегнатор, щеше да получиш същия нано ефект :-D
Обикновен :shock: По що ли? :? "обикновен":
По цена ли? По употреба ли? По наличност в търговската мрежа ли? По реклама ли? По начин на полагане ли? По трайност ли?
Епа тоя по трайност си е съвсем обикновен - некой месец и пак мацаш :lol:
Ами мазах със силикатен, с двукомпонентен с един на ацетонова основа, вероятно полимерен (смърдеше яко при полагане). Смрадливия издеяни най-много (с години).
Кое ли днес е необикновено :? Омайващите Нанотехнологии или разочароващата "нанотрайност" :roll:
Последно избутана от kozl на вт ное 01, 2016 7:14 am.

Тема "Нанотехнологии за хидроизолации" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: