Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
vkamenen - напреднал
Имам въпрос за един нетипичен случай. Става дума за кухня в която е поставен воалит с посипка с дебелина 2мм и серпентини за подово отопление. На този под трябва да се налее замазка и да се завърши с плочки.

В момента воалита мирише ужасно и въпросът ми е дали може да има изпарения от него при експлоатация на помещението?
VLADO66 - майстор
Може разбира се-този материал не е за вътрешна хидроизолация.
vkamenen - напреднал
VLADO66 написа:
Може разбира се-този материал не е за вътрешна хидроизолация.
Благодаря много за мнението. тТози който го препоръча каза че посипката ще се свърже със замазката и по този начин ще се запечата.
bat_al_a - специалист
Разбира се че не е добре, воалита е насмолена хартия или воал с модифициран БИТУМ!!!Този битум като се нагрява от тези серпентини как мислиш. дали е подходящ за затворено помещение:)
vkamenen - напреднал
bat_al_a написа:
Разбира се че не е добре, воалита е насмолена хартия или воал с модифициран БИТУМ!!!Този битум като се нагрява от тези серпентини как мислиш. дали е подходящ за затворено помещение:)
Надявах се на друг отговор, въпреки че интуитивно си мисля същото. Благодаря много за мнението!

Тема "Воалит под плочки в кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: