Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
Zlateff - специалист
Здравейте, от 1-2 години в стаята в която спя има ужасен конденз по една от стените, предимно зимата, и цялата стена стана на г*з с извинение и смърди ужасно понеже хвана и мухъл.Имам външна и вътрешна изолация(тя вътрешната на проблемната стена не става за нищо вече де).На 8ми (последен етаж съм).Според мен тече от покрива, понеже уж го бяха ремонтирали, но се оказа, че и други съседи се оплакват, но аз само гадая, понеже не съм се и качвал, тъй като бъкел не разбирам от строителство и за това се обръщам към вас за помощ.Ето и снимка:
Изображение
Живея в Пловдив.Ако някой може да помогне, да се открие проблема и евентуално да се реши ,нека пише на Л.С. или просто да даде съвет или препоръка към някого,тук.Благодаря за вниманието!
nikolovvd - майстор
Един съвет, който не е задължително да го правиш, понеже ще изцапа.
Преди да си почнал ремонтните работи се качи на покрива и докато е сухо поръси 1-2 пакетчета калиев перманганат. Продава се по аптеките. Така при първия по-силен дъжд стената ще се оцвети и ще разбереш че проблема е от покрива.
Обикновено не е задължително теча да е над твоя апартамент. Има случаи, когото хидроизолацията е нарушена далеч в страни, но водата да се оттича над твоя апартамент. Това ще го установиш като се качиш на покрива и видиш какви са наклоните.

Тема "Търся майстор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: