Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт сеп 18, 2018 2:26 pmpufer написа:
... Благодаря ...
Благодаря, че писа какво става :-) Жив и здрав!
pufer - напреднал
вт сеп 18, 2018 4:05 pmn_a написа:
вт сеп 18, 2018 2:26 pmpufer написа:
... Благодаря ...
Благодаря, че писа какво става :-) Жив и здрав!
Минаха цели 5 години и сега идва 6-тата зима след ремонта с термобоята. Аз съм щастливото овчарче, все още няма и петънце от мухъл или влага. Въпреки че долният апартамент все още няма топлоизолация, проблемите при мен изчезнаха тотално. Като дойде случайно някой гостенин в къщи (случайно е заради пандемията), веднага го карам да погледне стената и да опипа с ръка двете съседни стени - едната с латекс, а другата с термобоя. Въпреки че втората е на външна, северна стена, тя е по-топла на допир от вътрешната. Родих се!!! :-D :partyman:
Последна промяна от pufer на пет ное 12, 2021 9:38 am, променено общо 1 път.
Hoвoceлckи - майстор
Само в кръга на шегата: и как така "недишайки" цели пет години :wink: ?
Защо не споделиш каква боя използва? Не мисля, че ръководството ще има против.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет ное 11, 2021 3:49 pmpufer написа:
...Минаха цели 5 години и сега идва 6-тата зима след ремонта с термобоята. Аз съм щастливото овчарче, все още няма и петънце от мухъл или влага....Родих се!!! :-D :partyman:
:supz:
pufer - напреднал
Разбира се, че мога да дам марката: Thermo maxx plus - Super shield. Боята е американска, но имаше и немско производство, което беше малко по-евтино. Аз използвах американската. Ако модераторите позволят, бих могъл да сложа и снимки на опаковката. Имаше си български дистрибутор, мисля от Пловдив. А иначе чаках по-дълго време, за да мога да споделя дълготрайната ефективност на ремонта. Допълнително искам да споделя, че тази боя беше нанесена върху бяла циментена шпакловка с фибри и едно от изискванията беше никога преди или след нанасянето на термобоята да не се използва латекс, защото имало несъвместимост. Е, аз нямам и намерение, така че ако някой ден се наложи пак да боядисвам, знам какво да търся... :-D

Тема "Влага и мухъл на стена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: