Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
andy2000 - специалист
Здравейте, приятели!

Предстои ми ремонт на кухня, която се намира на първи етаж (приземен) и е под нивото на пътеката около къщата (около 10-15 см.).
Проблемът е, че ми се иска да направя хидроизолация на външните стени, защото къщата няма дренаж и силно ме притеснява влагата и съответно мухъла. За съжаление дренаж не е правен, когато е било времето за това и сега няма как да се направи такъв - трябва да се разбива цялата пътека около къщата и ще е ад, може би в някакъв следващ етап ...
За кухнята какво бихте ми препоръчали? Една част от стени ще се правят с гипсокартон, зелен, разбира се, с оглед на помещението.
Друга част, основно пред, които ще има шкафофе и уреди ще се поизправят с шпакловка.
За външните стени, в долната им част - какво бихте ми препоръчали като решение?
Гледам варианти :
1. Дупки в стените и инжектиране на инжекционен крем? Чета, че има спорен ефект.
2. Циментови хидроизолации от рода на тези на Церезит. Свалям всичко до тухла и нанасям това?
След него 2-3 ръце хидроизолационен грунд?

Благодаря предарително!
andy2000 - специалист
Момци, никой ли не може да даде съвет или неправилно съм си задал въпросите? :? :? :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ми не... но да бе попрочел писаното досега. Из целия форум има по темата. Ползвай търсачката

http://forum.napravisam.bg/search.php?k ... 0%BD%D0%B5

Тема "Хидроизолация на кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: