Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт дек 15, 2020 10:13 pmmarkovitch написа:

P.S.....? :D
Споко, се съм виждАла програмис' да копа, ма не съм виждАла копач да програмира.
schuldiner - майстор
Не знам, колежке... Програмисти около мен колкото искаш /то и аз това съм учил/, ама помощник не мога да си намеря вече десет години.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср дек 16, 2020 10:56 pmschuldiner написа:
Не знам, колежке... Програмисти около мен колкото искаш /то и аз това съм учил/, ама помощник не мога да си намеря вече десет години.
Аааа, работници от всякакъв вид няма и няма
winger - специалист
Здравейте, за да не пускам нова излишна тема, тука е най-близката по смисъл до въпроса ми.
Ще мажем един навес с течна хидроизолация на Изомакс за покриви. Навеса е от кофражни платна. Тъй като те са промазани, бетон контакта ще свърши ли работа, или друг грунд за да се захване хубаво хидроизолацията? Или трябва да ги минавам с едра шкурка?
Благодаря!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет сеп 30, 2021 8:38 pmwinger написа:
Здравейте, за да не пускам нова излишна тема, тука е най-близката по смисъл до въпроса ми.
Ще мажем един навес с течна хидроизолация на Изомакс за покриви. Навеса е от кофражни платна. Тъй като те са промазани, бетон контакта ще свърши ли работа, или друг грунд за да се захване хубаво хидроизолацията? Или трябва да ги минавам с едра шкурка?
Благодаря!
Щото са от бетон ли или щото не са хидроизолирани?
Последна промяна от n_a на чет сеп 30, 2021 10:01 pm, променено общо 1 път.
wanderer - специалист
чет сеп 30, 2021 8:38 pmwinger написа:
Здравейте, за да не пускам нова излишна тема, тука е най-близката по смисъл до въпроса ми.
Ще мажем един навес с течна хидроизолация на Изомакс за покриви. Навеса е от кофражни платна. Тъй като те са промазани, бетон контакта ще свърши ли работа, или друг грунд за да се захване хубаво хидроизолацията? Или трябва да ги минавам с едра шкурка?
Благодаря!
  • Мисля, ще няма да имаш проблем без предварителна подготовка на платната. Най-сигурно си грундирай един участък и още на другия ден пробвай да го изстържеш, и ще разбереш.

Тема "Полагане на воалит върху ОСБ на навес" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: