Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
Myth - специалист
нед юни 30, 2019 10:28 pmn_a написа:
нед юни 30, 2019 10:21 pmMyth написа:

Ми така ще е :-D :lol: , мда предполагам ще се справя, толкова работи сам съм направил и все са добре... ама тук малко набързо взех материалите... , че жената зор та зор да го направим тоя навес накрая, та не се информирах надълго и нашироко, както обикновенно правя :)
Изчисли си размерите, ако трябва да настъпишповече.... да подвиеш по стена....
там може да ти влезе грундът
Да подвия към стената, имаш предвид където навеса се свързва с къщата или...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 30, 2019 10:44 pmMyth написа:
Да подвия към стената, имаш предвид където навеса се свързва с къщата или...
Да.
първо една тясна лента 25см
после последното парче и да се качи на стената
после по стената парче, да легне отгоре
Myth - специалист
нед юни 30, 2019 10:58 pmn_a написа:
нед юни 30, 2019 10:44 pmMyth написа:
Да подвия към стената, имаш предвид където навеса се свързва с къщата или...
Да.
първо една тясна лента 25см
после последното парче и да се качи на стената
после по стената парче, да легне отгоре
Егати не разбрах, съжалявам за което :) значи почвам то края на навеса, демек най-долната, част като застъпвам там по 10см както е по инструкции, стигам до последното парче което е към стената... смятах да го завия надолу по края на навеса има 4-5мм растояние м/у ОСБ-то и стената, там завивам надолу воалита, а отгоре да сложа едно друго тясно парче като лента което е подвито нагоре към стената. Иначе това което ми обясняваш... някак си не ми е много ясно...
Последна промяна от Myth на нед юни 30, 2019 11:42 pm, променено общо 1 път.
technaguma.com - помощник
нед юни 30, 2019 8:33 pmn_a написа:
нед юни 30, 2019 6:42 pmtechnaguma.com написа:
Здравейте,
Можете да...

За повече подробности и информация можете да се свържете на посочените в сайта телефони.

Шефе, таз реклама платена ли е?
А, вие да не би да сте син на Изола Петров и неговите битумни продукти, че му отделихте няколко поста?
Някакъв проблем ли имаш, че предлагаме добро решение на човека? Той пита - ние отговаряме!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 30, 2019 11:13 pmMyth написа:
.. някак си не ми е много ясно...
Както го направиш. Предложих парчето отдолу, за да уеме, да изпъне малко улейчето. Намаля вероятността да прегори и да се пречупи/спука след време. Нищо не пъхай в цепнатината :-) Като пипнеш материала, ще разбереш защо :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 30, 2019 11:26 pmtechnaguma.com написа:
нед юни 30, 2019 8:33 pmn_a написа:
нед юни 30, 2019 6:42 pmtechnaguma.com написа:
Здравейте,
Можете да...

За повече подробности и информация можете да се свържете на посочените в сайта телефони.

Шефе, таз реклама платена ли е?
А, вие да не би да сте син на Изола Петров и неговите битумни продукти, че му отделихте няколко поста?
Някакъв проблем ли имаш, че предлагаме добро решение на човека? Той пита - ние отговаряме!
Предлагам да прочетете правилата във форума
Предлагам, преди да пишете, да прочетете писаното преди вас и най-вече основната тема
Предлагам да си ревизирате стила на комуникация. Тук сме възможни клиенти, които губите
Жив и здрав!
Myth - специалист
нед юни 30, 2019 11:36 pmn_a написа:
нед юни 30, 2019 11:13 pmMyth написа:
.. някак си не ми е много ясно...
Както го направиш. Предложих парчето отдолу, за да уеме, да изпъне малко улейчето. Намаля вероятността да прегори и да се пречупи/спука след време. Нищо не пъхай в цепнатината :-) Като пипнеш материала, ще разбереш защо :-D
Благодаря за съветите :) ще го слагам утре след работа или други ден и каквото стане :) бе след време ако нещо се поскапе или реша да го сменям, лесно ли се маха от OSB-to или направо и ОСБ-то подменям? :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 30, 2019 11:45 pmMyth написа:
нед юни 30, 2019 11:36 pmn_a написа:
нед юни 30, 2019 11:13 pmMyth написа:
.. някак си не ми е много ясно...
Както го направиш. Предложих парчето отдолу, за да уеме, да изпъне малко улейчето. Намаля вероятността да прегори и да се пречупи/спука след време. Нищо не пъхай в цепнатината :-) Като пипнеш материала, ще разбереш защо :-D
Благодаря за съветите :) ще го слагам утре след работа или други ден и каквото стане :) бе след време ако нещо се поскапе или реша да го сменям, лесно ли се маха от OSB-to или направо и ОСБ-то подменям? :)
Не е да е болка махането. Зависи от повредата, носи на кръпки и на цялостно препокриване, без демонтаж
technaguma.com - помощник
нед юни 30, 2019 11:38 pmn_a написа:
нед юни 30, 2019 11:26 pmtechnaguma.com написа:
нед юни 30, 2019 8:33 pmn_a написа:



Шефе, таз реклама платена ли е?
А, вие да не би да сте син на Изола Петров и неговите битумни продукти, че му отделихте няколко поста?
Някакъв проблем ли имаш, че предлагаме добро решение на човека? Той пита - ние отговаряме!
Предлагам да прочетете правилата във форума
Предлагам, преди да пишете, да прочетете писаното преди вас и най-вече основната тема
Предлагам да си ревизирате стила на комуникация. Тук сме възможни клиенти, които губите
Жив и здрав!
Ако едно от нещата е да не се постват линкове към външни източници няма как да обясня на човека за какво иде реч, а и да го покажем подкрепено освен с информация и снимки. Ако някой очаква да свалим снимки от нашия сайт, където веднъж са качени, както и да се преписва информация, за която е отделено ценно време да бъде поднесена във възможно най-ясен и прост вид в сайта и тук да бъде приписвана или цитирана също го намирам за глупаво. При нас в сайта има отговор на най-важните въпроси, а именно:
- какво предлагаме
- как се полага (подкрепено със снимки, видео и обяснения)
- защо е добро решение и за кои случаи става и кои не
- сертификати и всичката необходима документация съпровождаща продуктите

Не виждам друг начин да поднеса на клиента или в случая на търсещите помощ и съдействие от нас във форума освен по направения по-горе начин.

Ако на админа не му харесва поста нека го изтрие, но не виждам по-добър начин.

Относно клиентите - помагали сме и продължаваме да помагаме безвъзмездно, както и със съвети на стотици хора, които не са наши клиенти.

Правим го, защото сме на мнение, че преди всичко сме хора и всичко се случва между нас! Реклама имаме изключително силна, при това платена и тук не целим това.

От последния пост става ясно, че човека се е спрял на някакво решение. Дано се справи успешно и му пожелаваме сух и дългогодишен покрив, който със здраве да си ползва!
Myth - специалист
нед юни 30, 2019 11:26 pmtechnaguma.com написа:

От последния пост става ясно, че човека се е спрял на някакво решение. Дано се справи успешно и му пожелаваме сух и дългогодишен покрив, който със здраве да си ползва!
Да ама то мисля, че съм се спрял на нещо става ясно още от първия пост и заглавието включително :). Не е покрив, а навес над тераса/веранда и да протече малко след време не е толкова фатално :) продукта, който предлагате изглежда добре, но сайта ви е повече от ужасен има доста информация и статии, но и дизайна и визията са много зле :)

Не го казвам с лошо чувство, но предвид твърдението, че хвърляте пари за реклама... е добре да помислите над сайта си :) за което пък аз мога да ви помогна :supz: :supz: :supz: :supz:

Тема "Полагане на воалит върху ОСБ на навес" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: