Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
Здравейте, направиха ми площадка и я изолираха с битум посипка. До тук добре, но събира вода на две места. Имали някаква възможност за изравняване . Площадката е дървена и вибрира при вървене. :? :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб авг 17, 2019 8:52 pmnas_ko157 написа:
Здравейте, направиха ми площадка и я изолираха с битум посипка. До тук добре, но събира вода на две места. Имали някаква възможност за изравняване . Площадката е дървена и вибрира при вървене. :? :?
Изравняването се прави преди битума. Колко е дълбока хлътнатината?
hidrazin - майстор
До тук и нататък - глупости.
Колкото и да е дълбоко забравяш.
Не че въобще е трябвало да се прави така.
Да си търси парите от "майсторите" - ако може.
Или по-скоро от проектанта.
:partyman:
нед авг 18, 2019 9:07 amn_a написа:
съб авг 17, 2019 8:52 pmnas_ko157 написа:
Здравейте, направиха ми площадка и я изолираха с битум посипка. До тук добре, но събира вода на две места. Имали някаква възможност за изравняване . Площадката е дървена и вибрира при вървене. :? :?
Изравняването се прави преди битума. Колко е дълбока хлътнатината?
сантиметър и половина, посипката е върху бандове, ама гредите май не са ги подравнили и за това се получи тая кривина. Видях го, ама бяха си заминали.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт авг 20, 2019 9:15 pmnas_ko157 написа:
..
сантиметър и половина, посипката е върху бандове, ама гредите май не са ги подравнили и за това се получи тая кривина. Видях го, ама бяха си заминали.
Ако греда е увиснала, да повдигнеш малко с клин отдолу?
Ако греда си е крива, ... сори
По принцип, по битум с посипка не се стъпва твърде
И крайно - лепиш отгоре кръпки, да стане надигнато и да не задържа водата

Тема "Изолация с посипва." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: