Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
Здравйте! Въпросът ми е за покрив покрит с воалит с посипка който беше прокапал и след нанасяне с течна гума се оправи. Проблемът е че само го грондирах и след това на една ръка го минах с течна гума, а трябваше поне две ръце да му ударя, да не говоря че и зебло трябваше да сложа но много се мачка и се отказах от зеблато. В момента тавана овлажня на няколко места и стана мухал. Явно има лек теч, който го устанвох откъде идва или поне така си мисля, че е отам. Сега мисля да го мина пак покрива , но дилемата е дали с течна гума или хидроизолационна паста на "ХИДРОЗОЛ® HYDRO ROOF хибридна хидроизолация за покриви" https://www.marisanbg.com/bg/hidrozol-h ... /page/2695 ?. Някой има ли наблюдения за тези хидроизолационни пасти? Пиеше че директно се нанся, но никъде не пише дали трябва да се грондира , може ли да се ползва зебло, ако има някъде отлепяне на битома и т.н. Моля ако някой е работил с такива пасти да пише дали си заслужава или да ползвам пак течна гума!

Тема "Покрив - поправка на воалит с посипка!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: