Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
MohicanSQL - напреднал
Здравеѝте,
Тераса 17 кв.м Под нея на съседа са хол и спалня. Не е протекъл, нищо му няма.
Под плочките има воалит без посипка в идеално състояние. Спрат ли дъждовете махаме плочките и минаваме воалита с Акрофлекс течната гума на Вълков.
Въпросът ми е на воалит без посипка маже ли се директно или първо да грундирам с нещо.Примерно грунд с кварцов пясък ?

И втори въпрос. За дълготтраѝна употреба от Вълков препоръчват върху гумата да се положи АКРОФЛЕКС PU-T, което е еднокомпонентен полиуретан. Нещо ме човърка какъв ще е резултата от комбинацията Гума - Полиуретан ?

Ще съм благодарен ако споделите опит или мнение.
Последна промяна от MohicanSQL на съб апр 30, 2022 2:01 pm, променено общо 1 път.
technaguma.com - помощник
Здравейте,
Ние също като официален производител можем да предложим нашата течна гума, както и полиуретан. Изпращам Ви линк към нашият официален сайт, за да погледнете една малка част от обектите, които сме изградили

http://www.technaguma.com/%D1%85%D0%B8% ... -p47.l3.c1

Решението е трайно, надеждно и доказано с времето! Решението оставям на Вас!
В случай, че желаете повече информация за продуктите или оферта за изпълнение, т.е. полагане на хидроизолацията се свържете с нас на посоченият телефон в сайта.

С пожелание за приятни почивни дни!
MohicanSQL - напреднал
съб апр 30, 2022 12:20 pmtechnaguma.com написа:
Здравейте,
Ние също като официален производител можем да предложим нашата течна гума, както и полиуретан. Изпращам Ви линк към нашият официален сайт, за да погледнете една малка част от обектите, които сме изградили

http://www.technaguma.com/%D1%85%D0%B8% ... -p47.l3.c1

Решението е трайно, надеждно и доказано с времето! Решението оставям на Вас!
В случай, че желаете повече информация за продуктите или оферта за изпълнение, т.е. полагане на хидроизолацията се свържете с нас на посоченият телефон в сайта.

С пожелание за приятни почивни дни!
Благодаря за направеното предложение. Познат ми е вашият продуктов каталог, но там не фигурира грунд за полагане върху воалит без посипка, а също така и полиуретаново покритие, което се полага върху гума. Ако греша поправетете ме и приложете линк към продукта, а също и завършен обект по сходен начин ?
MamaMy - майстор
Алоууу, с рекламите, къде се намирате бе? Да не би случайно пазара да е отворен?
Имам да продавам кондоми трета ръка та за това питам :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб апр 30, 2022 5:07 pmMamaMy написа:
Алоууу, с рекламите, къде се намирате бе? Да не би случайно пазара да е отворен?
Имам да продавам кондоми трета ръка та за това питам :-D
В тази връзка, аз не намерих в правилата де бе писано... Пък и може да са си платили...
MamaMy - майстор
Ще трябва да правим нови протести с искане когато има плащане да се слага надпис както в телевизията "Платено съобщение". В противен случай това се води умишлено вкарване на потребителя в заблуждение или за кратко по НК "Измама". Евентуално наказуеми по този член са както реалните извършители на деянието така и собствениците на домейна разрешили публикуването на заблуждаващото съобщение. :wink:
MohicanSQL - напреднал
съб апр 30, 2022 7:39 pmMamaMy написа:
Ще трябва да правим нови протести с искане когато има плащане да се слага надпис както в телевизията "Платено съобщение". В противен случай това се води умишлено вкарване на потребителя в заблуждение или за кратко по НК "Измама". Евентуално наказуеми по този член са както реалните извършители на деянието така и собствениците на домейна разрешили публикуването на заблуждаващото съобщение. :wink:
Ти и кифтета тъпчеш, но никоѝ не подвежда под заблуждение свинефермите и дилърите на скари за т'ва, че се трупа холестерол.
Кога се изцвака тук - кога взе да променяш Света по свои образ, подобие и разбирания удовлетворяващи теб. Направи си форум и си създавяѝ правилата, а като не разбираш от тия работи - ватенката и на обекта.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед май 01, 2022 9:18 amMohicanSQL написа:
съб апр 30, 2022 7:39 pmMamaMy написа:
Ще трябва да правим нови протести с искане когато има плащане да се слага надпис както в телевизията "Платено съобщение". В противен случай това се води умишлено вкарване на потребителя в заблуждение или за кратко по НК "Измама". Евентуално наказуеми по този член са както реалните извършители на деянието така и собствениците на домейна разрешили публикуването на заблуждаващото съобщение. :wink:
Ти и кифтета тъпчеш, но никоѝ не подвежда под заблуждение свинефермите и дилърите на скари за т'ва, че се трупа холестерол.
Кога се изцвака тук - кога взе да променяш Света по свои образ, подобие и разбирания удовлетворяващи теб. Направи си форум и си създавяѝ правилата, а като не разбираш от тия работи - ватенката и на обекта.
Оп-паа :lol:
chapara - майстор
MohicanSQL, тук не ядем доматите с колците и не сме правени в дупе, 4ри мнения, диалог, две регистрации, правилата, к'во ша кажеш. Мислиш се за голям умник, но си поредния тъпанар. Смяташ ли че вицовия ти диалог минава, дори не си разбрал името на Форума, клиенти тук няма, бАстунее. Хайде сполай ти и успех с безплатната реклама, но както е казал народа, глас народен, глас Божий: И мама на тате, без пари не дава👈😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁🤗😲
tarlyo - специалист
Човека може да има раздвоение на личността. И си пише и отговаря сам. Сигурно е част от терапията писането по форуми. :-D

Тема "Външна тераса - от фугата цвъка вода." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: