Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
шоп - майстор
съб мар 04, 2023 3:58 pmgarvanski написа:
Сега разбрах. Ами, стените са измазани и не се вижда дали има колона или трегер.
Имам един уред за търсене на кабели и арматура в стени. Освен с него да премина в помещенията по края на стените и края им към тавана, да видя дали ще открие арматура...
Благодаря.
Няма нужда от толкова високо технологични уреди:-)))
Един чук и оголване на мазилката до тухла или бетон през 20 см е достатъчно да се хване къде е тухла и къде има бетон под мазилката.
garvanski - напреднал
съб мар 04, 2023 4:39 pmшоп написа:
съб мар 04, 2023 3:58 pmgarvanski написа:
Сега разбрах. Ами, стените са измазани и не се вижда дали има колона или трегер.
Имам един уред за търсене на кабели и арматура в стени. Освен с него да премина в помещенията по края на стените и края им към тавана, да видя дали ще открие арматура...
Благодаря.
Няма нужда от толкова високо технологични уреди:-)))
Един чук и оголване на мазилката до тухла или бетон през 20 см е достатъчно да се хване къде е тухла и къде има бетон под мазилката.
Така е, но просто имам такъв уред и вместо да разбивам хубавата, права мазилка в стаите, само ще преходя стените с него.
schuldiner - майстор
Реално три тона от басеинче върху зид, дори да е четворка, не е проблем. Гледай да е по-центриран върху зида.
Хидрото от Шоп е ОК. Както и всяко друго в същия клас.
garvanski - напреднал
нед мар 05, 2023 4:54 amschuldiner написа:
Хидрото от Шоп е ОК. Както и всяко друго в същия клас.
Да не би да имате предвид хидроизолацията, която ми препоръча "Chapara", защото колегата "Шоп" не ми е препоръчвал хидроизолация, или аз изпуснах нещо?
П.С.
Ще се радвам и други да препоръчат доказани във времето хидроизолации.

Тема "Хидроизолация на плосък покрив, който ще се използва" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: