Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
Можете ли, да ми помогнете със съвет ? Имам открита тераса 3м х 2м.Отдолу под плочата на терасата имам антре.Плочата пропуска и тавана на антрето мухлясва и има влага. Та молбата ми е с какво да направя хидроизолация на плочата с мозайка, с замаска отново , с таракотни плочки нямам и представа. Моля дайте съвет...
pantsiani - помощник
Ами направи хидроизолация, преди плочките.
skarlet_x - специалист
Има специални гъвкави хидроизолационни системи за тераса.Върху бетоновата плоча се полага материал на цементова основа с еластификатор, между стените и пода на терасата се поставят специални армиращи ленти около сифоните също.Лепилото за плочки и фугите съшо трябва да са с еластифициращ компонент. Фугите трябва да са малко по широки от стандартните. Таязи еластична система се налага поради атмосферните влияния на времето и температурните промени. А също така и натовареността на настилката.
Бих се обърнал към професионалистите от бранша - на Кьостер са много добри мембраните.

Тема "Хидроизолация на плоча на тераса." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: