Всички въпроси за вилата.
Стефан - майстор
complast написа:
Виж в:www.beton.dir.bg
За повече информация на Тел:0899622055
Антон Антонов
Аз лично никога не бих си направил подобна ограда. Не говоря само за цената, че е в пъти по-скъпа от моята. Но и не ми харесва като дизайн. Лично мнение.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
По принцип саксиите си имат дупка отдолу о профилиран борд на дъното именно за да се оттича излишната вода. Това от картинката на земя ли ще лежи или на бетон? Питам ще има ли къде да се оттича. Дъно ще има ли? Имам подобна ограда. Коловете не са хванати в земята, а в "саксията". А двете и страници са монолитно в настилката на двата двора. Дъно няма.
Как смяташ да напълниш от средата нагоре и защо?
complast - специалист
Стефане,
ти си парче майсторче и с това си изкарваш прехраната.Много е ясно,че
няма да ти "харесва" оградата.Защото този тип огради ако се наложат
такива като тебе ще останат без работа!!!А за цената по-добре не пиши,
щото нещо май бъркаш.
Стефан - майстор
complast написа:
Стефане,
ти си парче майсторче и с това си изкарваш прехраната..
Тук всички знаят, че не си изкарвам прехраната с това. Освен ти. моята работа е на светлинни години от твоето предположение. Но не е в това въпроса. Просто не харесвам евтините реклами.
Johny - майстор
Този път без извинение казвам, че тази оградата е грозна. Ако искате, ще пуснем анкета.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Johny написа:
Този път без извинение казвам, че тази оградата е грозна. Ако искате, ще пуснем анкета.
Мислех,че сме изяснили, че красиво-грозно е въпрос на вкус (мяу) и не е предмет на обсъждане!
svetliopi44 - Чирак...
n_a написа:
Johny написа:
Този път без извинение казвам, че тази оградата е грозна. Ако искате, ще пуснем анкета.
Мислех,че сме изяснили, че красиво-грозно е въпрос на вкус (мяу) и не е предмет на обсъждане!

Въпрос на вкус ... казало кучето и се близнало под опашката ... :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Е нали затова измяуках :lol:
Johny - майстор
n_a написа:
Johny написа:
Този път без извинение казвам, че тази оградата е грозна. Ако искате, ще пуснем анкета.
Мислех,че сме изяснили, че красиво-грозно е въпрос на вкус (мяу) и не е предмет на обсъждане!
Както и "реклама" и "продавам" бяха за друг раздел.
Ако бях казал - прекрасно е, нямаше да ме апострофирате, нали?
А защо?!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Един Друг Форумец е по апострофите. Аз си казвам мнението за тази конкретно Анкета.

Тема "ограда 80см бетон и нагоре оградна мрежа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: