Всички въпроси за вилата.
vikras981 - помощник
n_a написа:
По принцип саксиите си имат дупка отдолу о профилиран борд на дъното именно за да се оттича излишната вода. Това от картинката на земя ли ще лежи или на бетон? Питам ще има ли къде да се оттича. Дъно ще има ли? Имам подобна ограда. Коловете не са хванати в земята, а в "саксията". А двете и страници са монолитно в настилката на двата двора. Дъно няма.
Как смяташ да напълниш от средата нагоре и защо?
Саксиите не са готови а ще се правят от бетон с кофраж, ще имат дъно ,под тях ще има основа от бетон те проскто ще лягат върху основата.
Смятам, че не е нужно повече от 30-40см. пръст тъи ,като ще се сади само бръшлян ,който да покрие мрежата
Коловете между саксиите може да са метални а не от бетон /можеби ще е по -евтино/
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Остави дрениращи отвори, за да изтича излишната вода.
Не разбрах как ще напълниш половината саксия. Любопитно ми е, не те задължавам да отговаряш.
vikras981 - помощник
n_a написа:
Остави дрениращи отвори, за да изтича излишната вода.
Не разбрах как ще напълниш половината саксия. Любопитно ми е, не те задължавам да отговаряш.
http://picasaweb.google.com/tedaalbum/1 ... 7690907810
Последна промяна от vikras981 на ср апр 15, 2009 1:20 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
И това отдолу всичкото бетон? Защо?

Прикачен файл

DSCI0003_1.JPG
DSCI0003_1.JPG (61.54 KиБ) Видяна 6606 пъти
vikras981 - помощник
Ами знам ли защо :? може да се напълнят до средата с филц и отгоре с пръст.
Да тази ограда която си показал ми допада ,само че ще бъде с телена мрежа за да пълзи по нея бръшляна
complast - специалист
Какво ще кажете за това?
Изображение
Изображение
Изображение
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Грозно, скъпо и обсъждано.
silllveto - Майсторица
На съседна улица видях такава ограда. За красота не мога да говоря, вкусове всякакви. Това, което ми направи впечатление, че има "лице" само от едната страна. На оградата, която видях на живо" лицето" беше поставено отвън, а откъм двора си беше просто висок бетонен панел.

Тема "ограда 80см бетон и нагоре оградна мрежа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: