• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
velinsl - специалист
Днес гледах обаче чучури нямаше. Имаше други готини неща за двора. Направих снимки, но са ми в телефона, скоро ще ги постна някъде тук.
nanna_77 - напреднал
Дай да видим чешмата де.
GEORGI5959 - специалист
Дал съм я. Виж малко назад, пуснал съм снимка, от 29.04.2010г.
GEORGI5959 - специалист
inspoq знам, че повечето са струговани и съм си приготвил бронз с размер Ф 100, който ще даде възможност за обем и дълбочина на орнаментите, но на мен такива чучури изработени на струг ми стоят като вретено. По друг начин стои и пълни окото една художествена отливка. Виждал съм с различни форми. Аз имам кой да го отлее, но нещата опират до леярския модел. Въпроса ми е ако някой знае майстор-леяр, занимаващ се с такива неща, да даде координати.
stiv1961 - майстор
Здравей!За отливки намерих това
http://www.business.bg/f-6967/alumeks-64-eood.html
Попитай ги по телефона дали могат да ти свършат работа.Ако извършват такава услуга пиши ми,с каквото мога ще помогна/а и не само аз-има доста заралии,които ще се включат,защото чешмата е много хубава/
velinsl - специалист
Прилагам обещаните снимки, но не съм се интересувал за цени

Прикачен файл

DSC00517.JPG
DSC00517.JPG (76.05 KиБ) Видяна 8835 пъти

Прикачен файл

DSC00519.JPG
DSC00519.JPG (76.31 KиБ) Видяна 8835 пъти

Прикачен файл

DSC00521.JPG
DSC00521.JPG (73.81 KиБ) Видяна 8835 пъти

Прикачен файл

DSC00522.JPG
Между другото това барбекю е сглобяемо.
DSC00522.JPG (85.03 KиБ) Видяна 8835 пъти

Прикачен файл

DSC00523.JPG
DSC00523.JPG (63.31 KиБ) Видяна 8835 пъти
sensi - специалист
Ще извинявате, че спамя темата, ама да знае някой от къде мога да си намеря излято циментово корито за чешма. За покрайнините на София става въпрос.
mar80 - специалист
Темата е стара, но и аз да я използвам. И на мен ми трябва чучур на Ф40. Търсих много в нета, но не намирам нищо интересно.
MamaMy - майстор
Някъде при китайците гледах бронзови чучури с форми на дракон. За онази по-горната чешма със св. Георги са перфектни, но цените не бяха ниски. Търсете в алито и ще ви излязат
  • 1
  • 2

Тема "Изляти чучури за чешми" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: