• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
GEORGI5959 - специалист
Изградих си каменна чешма в двора на вилата. Някой може ли да ми посочи от къде да си закупя красив, лят чучур, от бронз или месинг. Аз съм от Бургаския регион.
Наоколо ако има магазин Бриколаж погледни там,аз днес обикалях из Пловдив и само там намерих,три вида са от 32лв. до 37.50лв зависи кой ще ти хареса на тебе.Дано съм ти помогнал :wink:
GEORGI5959 - специалист
pikpik написа:
Наоколо ако има магазин Бриколаж погледни там,аз днес обикалях из Пловдив и само там намерих,три вида са от 32лв. до 37.50лв зависи кой ще ти хареса на тебе.Дано съм ти помогнал :wink:
Да, виждал съм по тези магазини но това са кранове, става въпрос за чучури, такива, които са за течаща вода.
velinsl - специалист
Край Сливен има един такъв магазин. Продават разни неща за градината - саксии, барбекюта(като измазани), колела от каруци и разни такива. Ако искаш някой ден може да видя за какво става дума, дали има такива "битови предмети".
GEORGI5959 - специалист
Отдавна чакам някой да подскаже идея. Провери и кажи. Ще дам снимка на чешмата, за която ми трябва чучура. За сега съм сложил една тръба 1" временно. Къде точно край Сливен е този магазин?

Прикачен файл

чещма.jpg
чещма.jpg (24.75 KиБ) Видяна 11791 пъти
velinsl - специалист
Намира се на изхода за Стара Загора, след детелината на Шел. На открито е. Трудно се пропуска.
inspo - майстор
Само не разбрах защо трябва да е точно лят този чучур .
Намери си едно подходящо фи от бронз или месинг и го дай на някой стругар да ти го направи . Не вярвам да ти излезе по скъпо от отливка .
filmatoplo - майстор
Почти на всяка чешма са струговани от неръждавейка или от бронз :?
vodopada - специалист
Здравей . В двора на опсото http://www.thermolux.org/about_us_bg.htm
  • 1
  • 2

Тема "Изляти чучури за чешми" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: