• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всички въпроси за вилата.
popoci - специалист
Ако смесиш малко антифриз в шишето водата няма да замръзне.
bisplus - специалист
Ако смесиш малко антифриз в шишето водата няма да замръзне.
Да но например имаш 50 шишета и им наливаш по половин литър това са си 25 литра и няма да ти излезе много ефтино...иначе е вариант.
Тани - модератор
bisplus написа:
Ако смесиш малко антифриз в шишето водата няма да замръзне.
Да но например имаш 50 шишета и им наливаш по половин литър това са си 25 литра и няма да ти излезе много ефтино...иначе е вариант.
Е . , ако за антифриз използва солена вода , няма да е чак толкова скъпо! НО аз се сещам за друг проблем. Ако не са фиксирани за дъното бутилките , няма ли да ги събере вятъра всичките в някой ъгъл на басейна?
tedi1 - специалист
А някой знае ли дали в метро се предлагат сглобяеми басейни с по голяма дълбочина от 0.80 м, понеже в нашия град няма Метро
tedi1 - специалист
Crez, много, много те моля да ни покажеш снимка на басейна. Умирам да го видя, че вече ми писна от надути оферти за басейни, а на този етап твоя вариант напълно ме устройва.
crez - майстор
tedi1 написа:
Crez, много, много те моля да ни покажеш снимка на басейна. Умирам да го видя, че вече ми писна от надути оферти за басейни, а на този етап твоя вариант напълно ме устройва.

Прикачен файл

HPIM3091.JPG
HPIM3091.JPG (121.52 KиБ) Видяна 29146 пъти
crez - майстор
ето и още:

Прикачен файл

HPIM3095.JPG
HPIM3095.JPG (120.59 KиБ) Видяна 29134 пъти
nihonjin - специалист
crez написа:
nihonjin написа:
Какви препарати ползваш за пречистване?
Не дразнят ли кожата или очите?
При първоначално пълнене(за целия сезон сменям два пъти водата) щоково с един течен препарат не му помня името и след това слагам в плаващи кошнички по 1 таблетка хлор с още някакви примеси,те се разтварят за около 10 дни. Активния хлор се изпарява бързо и не мирише много,но пък подържа перфектна бистротата на водата. Разбира се че има някакво дразнене особенно на по чуствителни кожи, но пък без тези препарати за 2-3 дни водата започва да "цъфти",зеленясва и се завъждат гадинки.Химикалите ги купувам от магазините за оборудване на басейни. Не го покривам и така много бързо се затопля,но пък се пълни с прах,листа и др. чистя ги с една мрежичка кепче.
Ясно, благодаря! Е, от малко дезинфекция никой не е пострадал. :-D
Като видях снимките и аз се размечтах за басейн, ама има доста работа по къщата на село преди да му дойде реда. Супер идея!
crez - майстор
tedi1 написа:
Crez, много, много те моля да ни покажеш снимка на басейна. Умирам да го видя, че вече ми писна от надути оферти за басейни, а на този етап твоя вариант напълно ме устройва.
Пуснах снимки в темата.
tedi1 - специалист
Благодаря Crez, още вчера ги разгледах и ми хареса. Само ми се иска да го направим с по голяма дълбочина, но мисля че няма да е проблем.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "БАСЕЙН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: