• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 41
Всички въпроси за вилата.
Бат Иво - специалист
filmatoplo написа:
Тук при нас почти на 99% са стъклокерамика .А басейна е монолитен бетон


с двойна арматура , като шайба.
Е ти ако го имаш вече отлят и си сигурен че е вибриран добре!
Направо купувай плочи и ме викай да ти ги лепя. :-D
Не го мисли много ,че ще се запънеш и няма да направиш нищо. :)
stiv1961 - майстор
Ми кво чакаш, прави го така.Само, че както казва бат,ти Иво с фолиото е по- евтинджос. Импрегнанта, хидроизолацията, лепилото и плочките като ги събереш като сума идва доста по- скъпо от фолиото. На времето когато аз правих моя гьол никой не ми каза, че с фолиото ще излезе по- евтино и по- малко трудоемко, само ми гледаха сеира. Е, потрудих се и вече трета година си се кефя във водата, но можеше и по- тънко да мина. Затова събирай мнения и отсявай пък следващия летен сезон може да се видим на живо :) Ай сега наздраве и успех :partyman:
filmatoplo - майстор
:) Нямам нищо правено още :? :) Цената май е 1 към 1 , щото стълкокерамиката сега я изчислявам 500 лв , фолиото изчислявам 1500 лв -само материал .1000 лв слагам към лепилата за керамиката и ето ти пак 1500 лева :wink: . :? незнам защо фолиото не се практикува тук .Кой , коя фирма ги прави тези фолия :? , ама да има добри отзиви за фирмата :) .
Бат Иво - специалист
filmatoplo написа:
:) Нямам нищо правено още :? :) Цената май е 1 към 1 , щото стълкокерамиката сега я изчислявам 500 лв , фолиото изчислявам 1500 лв -само материал .1000 лв слагам към лепилата за керамиката и ето ти пак 1500 лева :wink: . :? незнам защо фолиото не се практикува тук .Кой , коя фирма ги прави тези фолия :? , ама да има добри отзиви за фирмата :) .
..........и фолиото се поставя за 5 часа.
За колко часа ще налепиш керамиката,ще я фугираш и почистиш?
Не знам колко м2 ти е басейна ?
Басейн като този на снимката 7/3,5 е 65 м2.
Според мен се лепи мин. за 4-5 дни. и за 2-3 дни се фугира.
За цената на лепилото няма да ти пиша , че са мин. 13 чувала и е най скъпото лепило на пазара.
Фугиращата смес също.
..........има и още неща.
jekasus - майстор
Бат Иво цената на труда също от значение - там при вас и тук при нас, особено ако заложим 5 часа срещу една седмица труд.
Всъщност не знам колко е пара на час труд при вас :?
Бат Иво - специалист
jekasus написа:
Бат Иво цената на труда също от значение - там при вас и тук при нас, особено ако заложим 5 часа срещу една седмица труд.
Всъщност не знам колко е пара на час труд при вас :?
Ако работиш във фирма и си на заплата ,то на час разделено месечно парите са смешни.
За сметка на това имаш редовна работа здравни и пенсионни осигуровки.
На частно обаче е друго там цените са 8 - 10 е/час както спазариш.
hidrazin - майстор
Е, сложил си е 10% горница към квадратурата. :-D
Освен ако не слага в сметката и един ред плочки около басейна.
:partyman:
Тани - модератор
При положение, че няма само ти да си ползваш басейна , винаги има вероятност накой умишлени или неумишлено да разреже или повреди по друг начин фолиото. Виж с плочките това ще стане много по-трудно!
Бат Иво - специалист
........то винаги може някой да :butthead: :-D :sex: жената !
Кво не трябва да се женим ли?
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 41

Тема "Басейн" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: