• 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Всички въпроси за вилата.
dobmilen - напреднал
мисля да пробвам само с найлон и да подпра с палети
Здравейте на всички, имам малко нестандартен въпрос :? , тъй като си имам близнаци на три годинки, които правят нещо много близко до Ниагарския водопад в банята. Е, преди известно време #-o стената на съседката много леко се овлажни, точно където ми е връзката между коритото на душ-кабината и плочките, за съжаление има и две спукани плочки. Намазах здраво и неестетично със силикон и проблема спря за известно време, но отново се появи преди седмица... В момента нямам възможност да направя основен ремонт на банята, а и няма смисъл, докато не поотраснат малко и докато мислех вариантите попаднах на темата и това фолио за басеини :? , как мислите, може ли да се облепят стените на душ-кабината с него, всъщност би било добре да обхване и коритото, но не знам как да стане с канала. Знам че звучи кретенско, но мислите ли, че може да свърши работа за няколко години. Благодаря предварително на всички и моля ви не ми се подигравайте, трябва ми бързо и ефикасно и приложимо решение :)
hidrazin - майстор
PVC тапети за баня? :?
:partyman:
Благодаря, мислих го, но няма да издържат, а и как да обхвана и коритото с тях [-o<
hidrazin - майстор
Щом не можеш да го облепиш с тапети за баня, няма да можеш и с фолио за басейни. Тогава щом не ти се прави ремонт, ти остава това:
БОЯ ЗА БАСЕЙНИ
:partyman:
мога да се справя с тапети за баня, но няма да издържат, а и няма как да ги сложа в коритоо на душ кабината, проблема е някъде около връзката вероятно, така че, след като прочетох, че фолиото си има някакви джаджи за канали, бих могла да си реша всички проблеми с него, но някой, който го е ползвал може да каже дали ще стане
Това е нашият басейн.Размери 4 на 7 и почти 2 на 2.Вкопан в земята,бетон,боя-яхтен лак.Ползвахме го 4 г. и сега пак ще го боядисваме. Та въпросът ми е преди да го напълним трябва ли да се маже с някакъв препарат. Поддържаме го с мултифункционални таблетки.

Прикачен файл

2014-06-24 19.56.05.jpg

Прикачен файл

2014-06-24 18.08.44.jpg
ilein7 написа:
Това е нашият басейн.Размери 4 на 7 и почти 2 на 2.Вкопан в земята,бетон,боядисан. Ползвахме го 4 г. и сега пак ще го боядисваме. Та въпросът ми е преди да го напълним трябва ли да се маже с някакъв препарат. Поддържаме го с мултифункционални таблетки.
bulhomes2 - майстор
Явно никой няма боядисван басейн за да Ви отговори. Мога да кажа за другите басейни, че не се мажат с нищо, но и не се източват зимата (вкопаните). За поддръжката освен хапчета позлвам и алгецид и флокс (за уедряване на частиците при помътняла вода). Има и препарати зе регулиране на PH, но на мен не ми се е налагало да ги ползвам.
bulhomes2 написа:
Явно никой няма боядисван басейн за да Ви отговори. Мога да кажа за другите басейни, че не се мажат с нищо, но и не се източват зимата (вкопаните). За поддръжката освен хапчета позлвам и алгецид и флокс (за уедряване на частиците при помътняла вода). Има и препарати зе регулиране на PH, но на мен не ми се е налагало да ги ползвам.
Какъв препарат за алгецид и флокс използвате?Ние не го източваме целия,оставяме вода около 30 см.
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

Тема "Басейн" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: