• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всички въпроси за вилата.
NeoBoss - специалист
ще е като картинка много ясно , тя им е само са окраса и интериор.

пещите за пицарии са много големи комина е на върха на купула , в центъра на пеща се намира обграденото място със скарите за пиците а отстрани се слагат постоянно дървата за да се подържа постоянно топла и да не се удимява
stiv1961 - майстор
filmatoplo написа:
Сега гледам едни пичове си направиха пещ за пици -направо картинка
Нямаше ли начин едно фото да удариш?
filmatoplo - майстор
Аз от пътя я гледам като минавам с колата , мога да я снимам но вече 2 години не ми се качват тука снимките -все са големи там нещо как да ги намаля -не разбирам от всичко.Налага се да пусна нещо интересно понякога :? Иначе пеща е много красива , сигурно майстора си разбира от работата тоест и пици ще се пекът както трябва. :wink:
stiv1961 - майстор
Значи прочети тук за снимките:
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=5265
От там нататък е лесно.Щом има какво да покажеш...друго си е око да види и т.н.
filmatoplo - майстор
Трябва да моля сина , те младите ги разбират тия програми:? по принцип защо тук не може свободното качване.
NeoBoss - специалист
filmatoplo написа:
Трябва да моля сина , те младите ги разбират тия програми:? по принцип защо тук не може свободното качване.
защото много ще се натовари сайта, снимките на по новите фтоапарати са по 4-5мб ако снимаш в пълна резолюция, представиси че пуснеш тема с качени 10 таквиа снимки и някой който ползва ограничен интернет (примерно от мтел) отвори неподозиращ тая тема - това ще е 1-4 от месечния му абонамент само зада ти зърне снимките. които няма смисъл да са толкова тедайлни.

Потърси в гугал има сайтове на които можеш да си качиш цяла снимка и тук да дадеш само линк към нея
filmatoplo - майстор
Гледам на пеща има даже сложен термометър отвън да гледат колко е температурата вътре :wink:
batence81 - специалист
май да затваряме темата, като гледам отговорите
generala77 - помощник
колеги и аз си направих барбекю пред блока ето снимки дано съм полезен
http://generala77.snimka.bg/holidays/barbeku.539455
BAlexandrov - специалист
Много е интересно как се е развила идеята постепенно :)
Браво!
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Чертеж барбекю" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: