Всички въпроси за вилата.
CnapKu - специалист
Аз тези гледах, но може би от Метро и аз ще ходя да напазарувам :) Чудя се само дали да е този сезон или следващият, но след вашите мнения нямам търпение да го разгъна :D Благодаря отново за информацията! Сега остава само да кажете и нещо повече за таблетките и начините на чистене. Ако има нещо по-пикантно де :)
Не се чуди. Аз имам такъв от миналата година и съм супер доволен. За няма 360 лв се оборудваш идеално. Е... ако има по-голям ще е по-добре, но и този става идеално да се спасиш от жегите.
schuldiner - майстор
kaishew,
казваш, че го съхраняваш без да го сгъваш. Как по-точно?
Щото на мен ми подаряват един 7 м3, ама няма къде да го прибера след сезона. Евентуално сгъване/разгъване прецаква ли нещо и производителят какво препоръчва?

За два-три месеца ще го изтрая някак - да се забавляват дечурлигата, обаче да ми кисне това нещо в двора без употреба... Да не стане да е поредният боклук, с който сами се зариваме и после ревем, че ни отесняло и грозяло...
аз моя си го прибирам в кашончето и си нямам грижи.но басейна се пълни 9-вет часа а не 4-5 както е писал колегата.а и само с тия таблетки нестава.аз за моя взимам много препарати и пак се налага на два месеца да му сменям водата.
filmatoplo - майстор
Или слаба филтрация или имаш висока температура -над 30 гр.на водата :wink:
дали ще е от температурата.а пък помпата си е стандартната където са ми я дали с басейна.нямам представа.ако някой колега знае да сподели опита си.благодаря.
filmatoplo - майстор
От температурата над 30 -зеленясва ,и от слабата филтрация-само с химия не става.Нали се сещате че тая помпичка и филтърчето е някаква алтерматива -колкото да нее без хич.Дето правя тръби и отопление на басейните по хотелите -баш басейнаджиите ми го казват .На истинските басейни има -кварцови филтри с кв пясък , и всяка вечер се прави промивка -върти се един шестстепенен кран на помпата . :wink:Допълнително сутрин рано се минава с водна прахосмукачка и кепче за мръсотия ако има.
мерси колега ще го имам в предвид.
CnapKu - специалист
4,57m x 1,07m - 300лв в Метро :) Заминавам да го плясна в ливадата :D Вече може да споделите какви таблетки слагате защото аз си взех някакви но не знам дали са ефективни. 4 таблетки струваха към 20лв .... :?
filmatoplo - майстор
Как е -1 година мина ,действат ли басейните :? да си купувам ли и аз . :) .Къде са най приемливи на цена , за препаратите кои и от къде са най практични и лесни за употреба без страх за предозиране и други неизвестни.Освен Интекс , има ли и друга марка на нашия пазар .Приятел си купи на Интекс ,пише нещо 10 х 30 '' колко е това . :?

Тема "Надуваем/сглобяем басейн (Intex)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: