Всички въпроси за вилата.
CnapKu - специалист
Здравейте!
Чудя се къде да се топна в летните жеги и по този въпрос искам да попитам дали имате впечателния от тези надуваеми екстри :) Моята потребност е такава и не мога да поддържам голям басейн ... да го изкопания .. излея .. след това поддържам и т.н. За това се насочих към тези предложения. Нещо от сорта на ТОВА например. Надявам се да имате някакви наблюдения. Интересува ме самата подръжка на водата и самия басейн дали ще издържи изобщо известно време :D :roll:
NeoBoss - специалист
ми те излезнаха от скоро , та в общи линии каквото виждаш на снимката това, невярвам някой да е ползвал такова повече от 2 сезона че да каже как се държи със времето :) проблема е че както е дадено на снимката басейна във хубавата морава , след като го махнеш имаш едно отвратително петно кал
kaishew - специалист
Здравей СпарКи,аз вече трети сезон ползвам подобен и съм много доволен.Проблем имам само с надуваемата част,в смисъл че се пука от време на време но си има лепинки и лепило и се работи много лесно.Водата е от чешмата и ползвам едни хлорни таблетки и цяло лято няма проблеми.Естествено работи и помпата с филтъра когато се къпем.По мое мнение 5 години най-малко ще издържи с леки ремонти.През зимата го събирам и съхранявам без да го сгъвам.Виж малко снимкиhttp://kaishev1.snimka.bg/hobby/baseyin.503038
CnapKu - специалист
:) това ми вдъхна малко надежда :D Супер ! Много добре е станало :) Завиждам ви за забавата която сте си спретнали =D>
CnapKu - специалист
Ето 1-2 снимки на такъв басейн. Изрових ги из нета, но не му знам размерите. kaishew, можеш ли да споделиш какви са размерите на твоя и според теб добре ли е или трябва да е по-голям ... по-малък :?
И за колко време се пълни ?
Благодаряя ! :roll:

Опс! И още един лек въпрос :) надуваемата част не е ли само това отгоре ? Или е целият ?

Изображение
Изображение
здрасти колега.имам такъв басейн вече трети сезон и мисля че ще изкара още толкова и съм много доволен.един приятел си купи преди месец същия като моя от метро за 400 лв.значи моя е 13кб.м.пълни се за девет часа и се празни с помпата която пречиства водата за три часа.аз моят го купих на далаверка от някаква фирма от пловдив.взимай и не му мисли няма да съжаляваш.като си вземеш питай ще ти даваме съвети за потдръжката.успех.
kaishew - специалист
Диаметър 457 см дълбочина 107 около 13 кубика вода с помпа филтър,покривало,стълба и скимер за 396 лв. от Метро преди 3 години.Ако е по голям по-добре но зависи и цената.Пълня го от чешмата за 4-5 часа.Една таблетка от 200 гр. за около 2 седмици.Ако изкара 4-5 сезона какво му плащаш няма и 100 лв.Ами това е според мен купувай и не го мисли.
filmatoplo - майстор
Оооо твоя е от най големите, един приятел има такъв но 3,50 м диаметър. :)
kaishew - специалист
Е има и по големи но те като се износи този.
maykal_85 - помощник
здр колега ако искаш разгледай тука има по хубави модели http://www.baseini.net/index.php

Тема "Надуваем/сглобяем басейн (Intex)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: