Всички въпроси за вилата.
GEORGI5959 - специалист
Позволих си да покажа няколко снимки от вилата на мой приятел. Не съм искал разрешение но мисля, че няма да има нищо против.
Тук цялата дървения е негово лично творение и е основно от корени на дървета. Много стабилно, масивно и практически дълговечно. Е, не на последно място и много красиво, създаващо топлина и уют.

Прикачен файл

 128-1.jpg
128-1.jpg (88.64 KиБ) Видяна 11180 пъти

Прикачен файл

 137-1.jpg
137-1.jpg (94.36 KиБ) Видяна 11180 пъти

Прикачен файл

 133-1.jpg
133-1.jpg (90.32 KиБ) Видяна 11180 пъти

Прикачен файл

 134-1.jpg
134-1.jpg (82.21 KиБ) Видяна 11180 пъти
malka_mitka - напреднал
Страхотно!!!!! Направо нямам думи!
inspo - майстор
Нито каменната облицовка, нито корените ми се виждат подходящи за тази къща. Или поне- не по този начин . За мен това е кич и безвкусица. Сори, нищо лично, но това ми е мнението.
маречков - специалист
На мен ми харесва, ако дооформи и покрай прозорците ще добие съвсем друг вид вилата, но това е мое мнение.
Я кажи тея плочки на пода как са правени?
masterrichi - специалист
Обожавам да гледам такива красоти,свалям му шапка на майстора.
BREAKER - специалист
Този човек е художник!!!:shocked: :gott:
ЧефоС - специалист
За кича няма професия. Всеки с вкуса си, идва му отвътре. Това изпълнение мен ме отвращава, и няма нищо общо с красотата. Моята къща никога не би изглеждала по този начин.
Johny - майстор
Не ми харесва. Изглежда много претрупано. Вилата - стилна, стълбата - ОК, но камъните и дървенията не се връзват с постройката. Само по себе си оригинално. От цялата дървения само пейката ми харесва. Може би заради цвета.
boltik - специалист
Тоя твой приятел да не е заловил някой склуптор в крачка и оня да се е реванширал :lol: инък виличката си е супер.А мебелите могат да се подменят по всяко време.
GEORGI5959 - специалист
Искам да уточня, че снимките са стари. Правени са по време на строежа. Вижда се незавършени огради, двор и др. по и край постройката. Всичко е уникално и се изработва много трудно. Човека има творческо виждане и наклонности и всичко си прави сам - това е по-важно.

Прикачен файл

 138-1.jpg
138-1.jpg (67.16 KиБ) Видяна 10964 пъти

Прикачен файл

 139-1.jpg
139-1.jpg (99.48 KиБ) Видяна 10964 пъти

Тема "Вила и мебели от корени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: