Всички въпроси за вилата.
BAlexandrov - специалист
Наистина красиво и оригинално. Браво!

Само корените и мозайките нещо не ми се вързват - корен на камък не расте :lol: Нещо по-натурално трябваше...
torbalan - Дървен философ
оригинално е, но и мен не ме кефи особено...

би било идеално за къща в стил къщата на баба яга...
peter_m - специалист
Искам да попитам как са сглобени корените един за друг, защото не виждам видии. Лепени ли са по някакъв начин.
pavkatay - майстор
torbalan написа:
оригинално е, но и мен не ме кефи особено...

би било идеално за къща в стил къщата на баба яга...
+1 :)
masterrichi - специалист
ЧефоС написа:
За кича няма професия. Всеки с вкуса си, идва му отвътре. Това изпълнение мен ме отвращава, и няма нищо общо с красотата. Моята къща никога не би изглеждала по този начин.
Много ми е интересно да видя твоята къща,ако имаш такава.Явно имаш извратен вкус за красиво,имаш ли си напредстава колко труд е хвърлил човека да събере подходящите корени да ги обработи и после сглоби.Навън това нещо струва ужасно много пари.
Последна промяна от masterrichi на съб дек 18, 2010 11:56 am, променено общо 1 път.
Градинар - специалист
pavkatay написа:
torbalan написа:
оригинално е, но и мен не ме кефи особено...

би било идеално за къща в стил къщата на баба яга...
+1 :)
+2 :-)
schuldiner - майстор
Градинар написа:
pavkatay написа:
torbalan написа:
оригинално е, но и мен не ме кефи особено...

би било идеално за къща в стил къщата на баба яга...
+1 :)
+2 :-)
+++
Критикуващите оценяват вложените усилия и пари, а също и оригиналността на идеята. Просто липсва хармония - и отвън, и отвътре на къщата.
И съвсем не съм длъжен да живея в перфектна къща, за да имам мнение за красивото. Дори напротив - по-добре семпло вехто, отколкото претенциозно натруфено...
tuninghuman - специалист
Интересно е. Доста труд има хвърлен.
ЧефоС - специалист
tuninghuman написа:
Доста труд има хвърлен.
Това е вярно. Така му харесва на човека, така е направил. Но за мен е неприемливо да се натрапва кич, и да е задължително всички да го харесат. Е, няма такъв филм. :lol:
Градинар - специалист
както и да го гледам... къщата не пасва :-)

Тема "Вила и мебели от корени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: