Всички въпроси за вилата.
masterrichi - специалист
И аз мислех да пусна тема за моята нестандартна къща ,но категорично се отказах като видях как оплюхте човека.
jekasus - майстор
Повечето от тях нямат къщи и живеят в бетонни кутийки , и за това плюят.
Transporterr - специалист
фактически, не допускате ли за миг че е възможно това наистина да е кич? :)
k r u m - специалист
Да ,като мебели ми харесват много ,но наистина парапета от корени не се връзва ,особенно с обшивките на покрива и по принцип с целия стил на вилата иначе поздрави за търпението ,въображението и маисторлъка.
ralev - специалист
Не мога да разбера какво само плюете, като не ви харесва не си го правете в къщи. Пък и вземете покажете какво сте направили преди да изливате помия.

На мен ми е интересно да видя къщата на masterrichi. Заради от комплексари дето се чудят къде да си излеят агресията, се отказа да я покаже То и на мен много неща не ми харесват, но просто ги подминавам. Но на всякъде има по някои готин детайл които може да се взаимства
ЧефоС - специалист
ralev написа:
... Заради от комплексари дето се чудят къде да си излеят агресията, се отказа да я покаже То и на мен много неща не ми харесват, но просто ги подминавам. ...
А това означава ли, че всеки със собствено мнение е агресор и комплексар? Или искате да се върнем във времената от преди 20 години, когато никой не смееше да има собствено мнение? То май доста от пишещите тук не ги знаят тия времена. :? Тогава имаше милиционери, които съблюдаваха хората да спазват повелите на майката кърмилница. На еретиците им налагаха бан или в ТВУ, или в Белене, или някъде на топло. :lol: Май нищо не се е променило!!! :?
Transporterr - специалист
ralev написа:
Не мога да разбера какво само плюете, като не ви харесва не си го правете в къщи.
ти сериозно ли ни позволяваш да не си гоправим в къщи? :shock:

кичът е част от живота не виждам защо някой се обижда, освен..освен ако нее комплексар :?
GEORGI5959 - специалист
Към темата

Прикачен файл

 142-1.jpg
142-1.jpg (84.52 KиБ) Видяна 3750 пъти

Прикачен файл

 145-1.jpg
145-1.jpg (44.19 KиБ) Видяна 3750 пъти

Прикачен файл

 146-1.jpg
146-1.jpg (61.71 KиБ) Видяна 3750 пъти

Прикачен файл

 147-1.jpg
147-1.jpg (56.2 KиБ) Видяна 3750 пъти
ebahti - майстор
Лично мене мн. ме кефи....
Johny - майстор
ralev написа:
Не мога да разбера какво само плюете, като не ви харесва не си го правете в къщи. Пък и вземете покажете какво сте направили преди да изливате помия.
Но на всякъде има по някои готин детайл които може да се взаимства
В отговор на горният апел бях качил едни снимки, но реших, че не им е мястото в чужда тема за това ги преместих ТУК:

Много труд е хвърлен, но и за мене е кичозно. Защо казваш, че като изказваме мнение - плюеме? Много си краен в изказването си.
Интериорното решение, показано на последните снимки, изглежда много по-добре.

Тема "Вила и мебели от корени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: