• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
EDI - майстор
Браво, уютно е станало.Много харесвам дървото.Аз облякох обаче и стените и всичко стана с дърво.
Johny - майстор
За стените има такава идея и при мене, но взе да ми омръзва, а и наследника си иска стаята..... Тавана го наковах за 3 дни самичък с хубав материал. Обаче дъските за дюшомето бяха ужасни и след като се борих сам доста време, намерих едни човеци та го довършиха. И добре, че се познавам с тях, иначе и те бяха готови да се откажат. В Практикер материалът е чудесен - сух с хубави нутове, но вече бях купил това, а и при нас няма Практикер или Бриколаж.
EDI - майстор
Аз не се борих много с дюшемето ,понеже го купих от познат, който ми даде добър материал, който съхна почти година на тавана.Ето виж при мен как стана - http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=23244 .
Johny - майстор
Моето също съхна много време, но като развързах връзките се изметна веднага, а и нутовете не съвпадаха.
Твоето изпълнение ми хреса много /на жената също :-D /, но ще загубя по 4-5см на стена, а не ми се играе да вкопавам майките. За външната лампери навсякъде ги вкопавах. Моята площ е по-малка. Но ще мисла по въпроса. Само че народа иска и зидано бербекю и.... баба си. Пък на мене вече ми се иска да си пия бирата под асмата и да нямам грижи. Като се обърна назад, колко ремонти, преустройства, строителство.... А стига толкова, трябва и малко да живее човек. :partyman:
EDI - майстор
Ако използваш за майки летви от сачак, може да не ги вкопаваш, няма да изпъкне много в този случай.Пък бирата повече върви след успешен трудов ден. :)
complast - специалист
Къде ти е вилата?В Плековото ли?Натам ми мяза?
Johny - майстор
Да, там е. Близо до Илиан с колите.
chapara - майстор
Johny написа:
но ще загубя по 4-5см на стена, а не ми се играе да вкопавам майките. За външната лампери навсякъде ги вкопавах.
Полиуретаново лепило и никви пирони, само редиш :wink: :roll: :wink: :idea:
Johny - майстор
Да ама тогава не бях чувал за него. За следващият път. :)
  • 1
  • 2

Тема "Моята вила" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: