Всички въпроси за вилата.
Браво и от мен , много качественно изпълнение =D>
Johny - майстор
Навремето баща ми иззида фурна на мястото на старата само от обикновени единични тухли и кал. В нея се печеше гергьовското агне, 12 козунака и хляб понякога. Но тухлите бяха от онзи "старият материал".
А на майстора браво - много добре се е справил =D>
wenciautoklima - специалист
Прикачен файл:
DSCF0312.jpg
Прикачен файл:
DSCF0308.jpg
Ето я моята.Ако Ви харесва-ето го калъпа.
stanoevus - напреднал
Браво,страхотна работа.Понеже и аз съм решил да започвам нещо такова имам едно питане.
Тухлите мокрите ли ги преди да започне зидането?
hristo_k1984 - специалист
Аз лично ги мокрих една по една
shotik - майстор
Всичко ми хареса - описание , снимки и обекта на снимките ! Моите поздравления към колегата , навярно професията му като готвач го е научила на майсторско подреждане на ястията , което му е помогнало и в строежа на пещта да я направи.

Аз не си падам по строителството , но си работя с дърво и метал и тъй като малката площ на двора не ми позволява да правя такива неща ,бих се задоволил с една пещ , която да направя от една стара чугунена вана ,която вече не ползвам.

Ето идеята ,може би някой ще я хареса :

http://xn----7sblvwyeaip9d.xn--p1ai/%D0 ... %BD%D1%8B/
stiv1961 - майстор
Много идейно, на мен ми харесва. Абе аз руснаците съм ги признал в тези неща :supz:
gimos75 - напреднал
Браво.Добро изпълнение.Ватата може да се измаже и с лепило за изолация с фибри.И после някаква силиконова мазилка.Ако не ви се играе да редите огнеупорни тухли за купола може да се вземе такъв например

Прикачен файл

4asti kamera.jpg
4asti kamera.jpg (40.68 KиБ) Видяна 3163 пъти
domingo61 - помощник
Много добре направена ако я бях видял по рано щях да ползвам опита.

Тема "Проект "Пещ"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: