Всички въпроси за вилата.
=D> =D> =D> Едно голямо браво и от мен.
NeoBoss - специалист
Супер е станало само немога да разбера защо човека лъже че никога не се е занимавал с нещо подбоно. само като се гледа с набора от инструменти които има за изграждането ..........
Тани - модератор
Какви инструменти :? , аз освен на тази снимка други инструменти не видях, а това са инструменти за двайсетина лева! Най важните инструменти са желанието и търпението! Още веднъж - адмирации за направеното!
Изображение
karimddd - напреднал
Заслужено евала =D> и от мен
hristo_k1984 - специалист
NeoBoss написа:
Супер е станало само немога да разбера защо човека лъже че никога не се е занимавал с нещо подбоно. само като се гледа с набора от инструменти които има за изграждането ..........
Дали лъжа или не,пари не съм взел никому.Относно "набора на инструменти" гумено чукче,маламашка,шпатулка,иглошлайфче с диамантен диск,обикновенна гъба за чини,нивелир и общо взето това трябва за изграждането и.Потвърждавам това че не съм правил такова нещо преди,готвач съм по професия и съм работил на много пещи.Но всичко видях от интернет (You tube,и има един сайт специално за пещи ,каминии и подобни -
FornoBravo)престраших се и почнах.Имаше голям спек и блокаж по едно време ама стана :-D Докато не пробваш нещо ,незнаеш дали не можеш да го правиш
STO-YAN - специалист
Здравей hristo_k1984.
От постовете на колегите, вземи само онова, което топли сърцето и душата ти!
Важното в случая е, че всичко е станало наистина много добре! =D>
Успех и в бъдеще!
Поздравления , станало е супер , шапка доземи , дето се казва !!!!
Само искам да попитам , с какво си обработил ватата , като финиш!

Благодаря предварително
hristo_k1984 - специалист
СтоянКалпазан написа:
Поздравления , станало е супер , шапка доземи , дето се казва !!!!
Само искам да попитам , с какво си обработил ватата , като финиш!

Благодаря предварително
Дадоха ми едно нещо май се казва асбестов прах ,да не излъжа само.Смесва се 2 към 1 с цимент и мажа върху рабицовата мрежа.Със същото това нещо правят тръбите във входовете в избите ако си виждал за изолация.
Transporterr - специалист
hristo_k1984 написа:
СтоянКалпазан написа:
Поздравления , станало е супер , шапка доземи , дето се казва !!!!
Само искам да попитам , с какво си обработил ватата , като финиш!

Благодаря предварително
Дадоха ми едно нещо май се казва асбестов прах ,да не излъжа само.Смесва се 2 към 1 с цимент и мажа върху рабицовата мрежа.Със същото това нещо правят тръбите във входовете в избите ако си виждал за изолация.

какво би станало ако използваш материалът който е направен за тази цел, дали балканът ще се разцепи? -не вярвам :roll:
Последна промяна от Transporterr на съб ное 12, 2011 7:47 am, променено общо 1 път.
cenko6 - специалист
На времето имахме стара пещ, но реших че ми пречи и най- лекомислено взех, че я разруших. Но знаете ли с какво беше зидана? С керпич.Така, че смятам че преспокойно могат да се икономисат 640 лв.

Тема "Проект "Пещ"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: