• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 33
Всички въпроси за вилата.
badves - специалист
Фло написа:
Виж сега колега badves, и да станат улиците частни и общината да прехвърли грижите върху собствениците,общината няма да се откаже от правото си да определя как ще изглежда уличната мрежа,още повече,че има и законови норми за това,колко да са високи оградите,широк тротоара и широка настилката на улицата.Аз имам доброто желание да ти светне лампата да не строиш масивна ограда от два метра откъм страната на уличната регулация ,щото вероятността да ти я съборят за твоя сметка е голяма, пък то си е твоя работа дали го приемаш или не!
Колега аз имам становище от архитект което е удобрено от общината ни.Нашият квартал е с специален статут.30% застрояване, 10метра кота курниз и огради до 2,20
Фло - специалист
ebahti написа:
Я най добре иди и напиши 1 донесение до общината :axe: :finga:
Абе на тебе ти е смешно ,ама на мен скоро ми мериха оградата,както и на 150 /сто и петдесет/ съседи ,заради подадена персонална жалба към всичките 150 собственика от местния идиот. На трима вече има издадени предписания за събаряне,така,че не е за подценяване доноса . Щото органите се активизират само по сигнал,а до сигнала може да минат и години.
ebahti - майстор
Прикачен файл:
Picture 009.jpg
Ето малко от мойте дела-недовършени
Прикачен файл:
Picture 007.jpg
Прикачен файл:
Picture 005.jpg
Прикачен файл:
Picture 003.jpg

Прикачен файл

Picture 004.jpg
badves - специалист
ebahti написа:
Прикачен файл:
Picture 009.jpg
Ето малко от мойте дела-недовършени
Прикачен файл:
Picture 007.jpg
Прикачен файл:
Picture 005.jpg
Прикачен файл:
Picture 003.jpg
Оградата колко време ти отне?
ebahti - майстор
Ми то това е двустранна зидария (демек има конец и от двете страни), на ден повече от 2 най мн. 3 м2 не може да се иззидат,а и не съм си давал зор де...
badves - специалист
ebahti написа:
Ми то това е двустранна зидария (демек има конец и от двете страни), на ден повече от 2 най мн. 3 м2 не може да се иззидат,а и не съм си давал зор де...
Аз слагам по 8-9 камъка на ден.
badves - специалист
Прикачен файл:
arrow.jpg
Хора от Пловдив и околията,ако някой разполага с гранитни камъни и да не му трябват. Да свирка,само да са поне с едно лице и повече.
ZEDYCUS - майстор
Свършиха ли на бунището. На тепето с влакчето има. :-D
Оградата добива вид =D> , не е лесен занаят зидането. Пролетта се мъчих с един паднал зид на село, 3 часа един квадрат.
badves - специалист
Прикачен файл:
Photo-0337.jpg
Днес времето бе хубаво и направих 2-3 квадрата
ftubusa - специалист
Поздравления за усилията. Браво. Много добре се получава.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 33

Тема "Ограда от дялан камък" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: