Всички въпроси за вилата.
Johny - майстор
Във всички случаи е по-полезен от твето писание.
Ей, пишман да стане човек. Няма угодия! Толкова писане - полезно, безполезно и хиляди глупости. Толкова безполезно писане. Никой не те бие по ушите да го вземаш или да пишеш.
Очаквам някой да напише, че такъв подарък е вреден, дори опасен! Внимавайте хора!
tretre - специалист
Johny написа:
Във всички случаи е по-полезен от твето писание.
Ей, пишман да стане човек. Няма угодия! Толкова писане - полезно, безполезно и хиляди глупости. Толкова безполезно писане. Никой не те бие по ушите да го вземаш или да пишеш.
Очаквам някой да напише, че такъв подарък е вреден, дори опасен! Внимавайте хора!
+1
Elinka - специалист
tretre написа:
Ей със здраве да си го ползват,
между другото, да знаете че е безполезен :snakeman:
Проектът въобще не е безполезен, защото е възможно да бъде копиран и подписан от проектант или архитект и ще отговаря на всички днешни законови изисквания.Беше вече коментирано, че се спестяват много пари от проекта.
Иначе по такива проекти без подпис на архитект и проектант отдавна не може да се строи.
За строителство като селскостопанска сграда без разрешение този проект не може да се ползва. Явно не разрахте , че общото РЗП надхвърля 80 кв.м., т.е. 2 етажа X 39 кв.м. + гараж.
Няма и нищо ОПАСНО в него, защото към края на 70-те години вече са били задължителни противоземетръсните шайби в арх.проекти.
Стефко - специалист
Elinka написа:
Проектът въобще не е безполезен, защото е възможно да бъде копиран и подписан от проектант или архитект и ще отговаря на всички днешни законови изисквания..

Че то тогава това си чист бизнес. Имам моя проект на файл на аутокад. Е, и на хартиен носител го имам. Правен от екип преди 4 г, одобрен и заверен в общината. Но не го подарявам.
LazarGanev - "Велик майстор"
Elinka написа:
Ей със здраве да си го ползват,
Проектът въобще не е безполезен, защото е възможно да бъде копиран и подписан от проектант или архитект и ще отговаря на всички днешни законови изисквания.
... а един мърмот навива шоколади в станиол... Де го тоз проектант? Всеки архитект може да те зарине с такива проекти...ама за подписа трябва да се плаща
Johny - майстор
Уж сте учени хора, а защо се втелявате?! Аз мисля, че е крайно време да спрете с всякакви коментари.
Човека е казал - ПОДАРЯВАМ, никакви ангажименти, обещания и каквото и да било. Просто подарява. А стига сте се оливали, че вече ставате смешни.
Това сме ние българите - уникални /много меко казано/. Ще ми се да изредя десетина епитети и определения.
Имеше един период от живота ми когато даскалувах - приложна електротехника 8-ми клас. В края на срока реших за един клас от математическата гимназия - добри, умни деца, да напиша на всички 6 /шестици/. И знаете ли какво стана :shock: - дойдоха активисти и ми казаха, че не са доволни от подобно решение.
- Защо? - питам аз.
- Ами, защото не всички заслужават такава оценка - отговарят те.
Е те това сме ние......
Стефко - специалист
И какъв ти извода от тая реакция? И каква поука си си извадил? Май никаква, щом още те гложди неправилното ти решение. Само предполагам, че това е било преди повече от 22 г. Защото в момента всички ученици и студенти са отличници. Само дето съвременното образование е кръгла НУЛА.
stiv1961 - майстор
А аз ви подарих толкова много проекти които за нищо не стават....
Johny - майстор
Извода го направих по-горе: нямя угодия! А децата бяха подготвени, разбира се не еднакво, но достатъчно.
За другото си прав, но това няма значение. Само знай, че по-лошо от нула е пресечена нула, т.е. има надежда все още.
Стефко - специалист
Johny написа:
Извода го направих по-горе: нямя угодия! А децата бяха подготвени, разбира се не еднакво, но достатъчно.
За другото си прав, но това няма значение. Само знай, че по-лошо от нула е пресечена нула, т.е. има надежда все още.
Напротив, има голямо значение. И аз не виждам никаква надежда, че родното образование ще се оправи. От водеща страна в света по образование в момента сме на положението на Сомалия. Жалко! И нека някой ме опровергае. Но с аргументи. Съгласен съм, че е възможно да има единици ученици и студенти, които наистина заслужават. Но в 99,99% са кръгла нула, без да е пресечена. Въпреки, че имат Диплом за завършено Средно или Висше образование.

Тема "Подарявам типов проект за вила" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: