Всички въпроси за вилата.
LazarGanev - "Велик майстор"
Чисто и просто ти казвам, че с типов проект не става, пък ти ако искаш пробвай. Като минеш моя път - пак ела да си говорим.
Стефко - специалист
tretre,
Опитваш си нещо изтъъънко да се бъзикаш, май. Накладките се сменят за секунди, докато строежа остава за много време. Айде, не се мотай тук, ами тръгвай тогава към автофорумите да ги ограмотяваш. Ама, както те гледам полумонтьор, полустроител, и от там ще те подгонят :lol:
LazarGanev - "Велик майстор"
Този месец правя 6 години на хорото :wink:
tretre - специалист
Стефко написа:
tretre,
Опитваш си нещо изтъъънко да се бъзикаш, май. Накладките се сменят за секунди, докато строежа остава за много време. Айде, не се мотай тук, ами тръгвай тогава към автофорумите да ги ограмотяваш. Ама, както те гледам полумонтьор, полустроител, и от там ще те подгонят :lol:

Гой гониш бе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Завършил съм СТ"Христо ботев" София и ВСУ "Любен Каравелов" София.
Ако съм полустроител, значи ти си полуидиот :butthead:
ebahti - майстор
Ама тука било интересно бе...... :-D
Стефко - специалист
И какво от това? Съгласен съм с подписа ти - там нещата по ти пасват :lol:
ijs - специалист
Ако всички получават готови проекти само то две- три фирмички .... много други проектанти ще останат без работа....
ijs написа:
Ако всички получават готови проекти само то две- три фирмички .... много други проектанти ще останат без работа....
Колеги прочитайки постовете Ви ми стана ясно, че нито един от вас не си е направил труда да прочете поне малко от ЗУТ, там пише много неща но без да съм изчерпателен ще кажа някой неща без да цитирам точни членове и ал. 1.за зграда до 35 кв. м. построена на земеделска земя не се изисква промяна на статута и 2.тази /вила/зграда се регистрира като селско стопанска постройка и не се изисква строителен контрол, акт15, акт16, и др. 3.проект заверен от архитекта на общината ,разбира се,че трябва но когато имаш готов типов, го даваш на познат проектант да го прекопира и завери и спестяваш 50 до 70% от стойноста/и при тях е криза/ Много е важно каква цел сме си поставили.Аз например имам бюджет от 15х. лв. не ми е необходим палат. а малка спретната виличка за уйкендите на семейството ми и евентоално за пенсията.......и предложените типови проекти са много функционални за тази цел на разумна цена .
Stefan2000 - специалист
Проекта е заявен.
tretre - специалист
Ей със здраве да си го ползват,
между другото, да знаете че е безполезен :snakeman:

Тема "Подарявам типов проект за вила" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: