Всички въпроси за вилата.
Стефко - специалист
Чаро написа:
Стефко написа:
Лазаре, и мислиш, че е нормално да ти вземат парите само за да гледаш как работят сондьорите без да има резултат?
Е не! :lol:
То така можеш да се пазариш и за груб строеж. Ако ти хареса плащаш, ако не ти хареса да си ходят... :lol:

Ма ти сериозно ли питаш? :shock:
Съвсем сериозно.
Krass - майстор
ilian ivanov написа:
Krass написа:
Казакови дупчат и в София.Моята сонда те я правиха.
Те ли ти откриха водата.

При мен е като в Кувейт където и да дупнеш все тая. Водата е на 2,5м . Не знам да търсят вода, а и не им вярвам на тези с багетите.
hidrazin - майстор
Оооо... колегата и комшия шейх !!! :wink: То и при мен е така. Защо ли?
:partyman:
stiv1961 - майстор
А при мен навремето дойде един възрастен човек от с. Борилово с багети и откри подземна река с минерална вода на около 18 м дълбочина. За съжаление на 13- тия метър сондата удари на скала и пак шурна мин. вода, но студена- 21 градуса. И до сега- вече 36 години си имам вода бол :)
shodan - специалист
stiv1961 написа:
Чувал съм за една фирма, мисля братя Казакови от Казанлък. На есен комшията ще ги търси да му бият сонда. Потърсете ги из нет- а.
Трябваше да прочета по рано думата СОНДАЖИ,защото темата е за кладенци,а аз търся именно хора за кладенци! Обадих се и са само за сондажи,нямат общо с кладенците.
svetoslavoff - специалист
Мисля, че с проучвателен сондаж също е добър междинен вариант - ще си сигурен има ли вода и дали да копаеш за кладенец. Поне в лошия вариант(ако не излезе вода - не ти го желая) ще минеш по-тънко с паричките.
Стив, а ти много не я споменавай тази м...а вода, че да не тия национализират!
Krass - майстор
Човекът търси хора да му увеличат дълбочината на кладанаца.Пък ние го обърнахме на...
Ако кладенеца е с бетонни пръстени не би трябвало да има проблем, но ако е граден с камък... Възможно ли е изобщо?
svetoslavoff - специалист
Извинявам се на Крас и автора на темата, май съм я чел от средата:(
mitron - специалист
Здравейте хора да обновя малко темата кажете има ли хора където копаят кладенци местото е на 30 км. от София посока Самоков кайте някъкви координати тел. и дали са надеждни много ми е важно
sensi - специалист
Здравейте, аз съм от с.Лозен и на мен ми копаха кладенеца едни местни хора. Давам тел. на едно от момчетата (работят баща с двамата си сина) - 0887972678 - Митко. Аз съм доволен от тях и съм ги препоръчал на много хора. Един съвет само - кладенец се копае есента, когато подпочвената водата е най малко. Успех.

Тема "Кладенец" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: