• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
Всички въпроси за вилата.
leoncho - специалист
Galy написа:
Здравейте, някои може ли да помогне с някаква идея за външна чешма.
Ето още една идея.

Прикачен файл

100_0782.jpg
100_0782.jpg (123.1 KиБ) Видяна 26307 пъти
romanpm - майстор
leoncho написа:
Galy написа:
Здравейте, някои може ли да помогне с някаква идея за външна чешма.
Ето още една идея.
За зимата не знам мислите ли , аз на вилата заварих веднъж замръзнали доста батерии в кухнята , банята и то капки беше източено всичко... :cry: камо ли на двора :?
leoncho - специалист
[/quote] За зимата не знам мислите ли , аз на вилата заварих веднъж замръзнали доста батерии в кухнята , банята и то капки беше източено всичко... :cry: камо ли на двора :?[/quote]

Ако въпросът е към мен,то водата идва от хидрофора към кладенеца.
Зимно време го източвам,а също откачам и гъвкавата връзка под мивката. :lol:
За всеки случай.

Прикачен файл

100_0512.jpg
100_0512.jpg (119.66 KиБ) Видяна 26229 пъти
Реших и аз да пусна своята идея за чешмата която съм намислил да направя на двора под навеса.На стената ще захвана една разрязана бъчва(да се получи визуално:бъчва излизаща от стената)предварително импрегнирана,на нея ще захвана лят месингов кран(много готин който купих от Бриколаж)за мивка ще исползвам голям здрав бакър на който пише 1912г който открих след голямо търсене.След като намерих всичките необходими неща за моят проект,тази събота ще се захвана да го реализирам.Ще снимам и ще пусна снимки след това,мисля че ще се получи интересно :roll:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Интересно звучи. Успех!
Някой знае ли каде се намира тази чешма за да я видя наживо. Телефонния ми номер е 0888842494 email: stelt81@gmail.com Може да се направи по много начини с панелни отливки.
ppeettiioo - специалист
вижте тази

Прикачен файл

Изображение011.jpg
Изображение011.jpg (44.73 KиБ) Видяна 23344 пъти
svetoslavoff - специалист
Чешмата добре, но май по-добре щеше да е декоратвните елементи в горната част на дървените колони да са една цяла хоризонтална за по-равномерно разпределение на товара.
Абе най-лесно е да се търсят косури, не ми придиряй.
Лек ден.
ppeettiioo - специалист
Тази кострукция няма да се покрива,това ще е асмалък
Galy - специалист
stelt, чешмата се намира в Казанлък. Ако имаш мерак да я видиш...добре дошъл, ще те заведа ;)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13

Тема "Чешма на двора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: