• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
Всички въпроси за вилата.
bulhomes2 - майстор
Ш тряа да го видя на място :lol: :drinkers: На мойта и съкратих изключването на самохода (тоест върви постоянно) и пак не виждам проблем с обикалянето на тия неща...
gvladkov - специалист
Вчера си купих Gardena 32 на ток и 46 на бензин за 540 лв. на промоция от Метро.Промото е до 24.04. :supz:
stancho123 - специалист
Накрая взех http://shop.kirov.net/?cid=101&pid=2076
Жената ми вика не искам да смърди, отидохме погледнахме на живо и детето вика айде айде и жената та я взех.
Доста добре си коси, смятах че ще е доста зле, а тя реже като луда. :lol:
Трева на 40см и повече я режа на парченца на по 1см :)
swissmad - специалист
Със здраве да си я ползваш. =D>
yasoo - специалист
Здравейте,
за да не отварям поредната такава тема реших да пиша направо тук (надявам се автора и да няма нищо против).

Та с две думи, време ми е и аз да се оборудвам с една косачка за трева. Тревната площ която ще кося не е много (около 100 кв/м.), за съжаление и бюджета ми не е много голям, но за мойте нужди смятам, че е достатъчен (до към 150лв. макс). Спрял съм се на няколко модела електрически косачки и ще съм ви благодарен да дадете съвет какво да взема:
Skil - 144 лв.
Еinhell - 99 лв.
Flymo Easimo - 134 лв.

Благодаря предварително!
Caxo - специалист
Според мен няма голяма разлика... единствено последната е с малко по-голям нож 32см, но ти си решаваш дали имаш сметка да даваш 35лв отгоре. Обърни внимание на гаранциите, ако някоя е с повече, вземай нея :)
ArturDent - Почти Безобиден
По принцип при електрическите няма голяма разлика.
Огледай промоциите, по това време на годината правят много.
Която ти излезе евтино - нея вземай.
VLADO66 - майстор
Имам тримерче на Флимо от 5г. и се оказа дьржелива машинка.Тая фирма е поделение на Хускварна така че няма какво да мислиш.
dream1984 - напреднал
видях че си взел вече...имахме гардена уникална за продажба
чисто нова не е ползвана никога и е още в гаранция и я продаваме по евтино от магазина :)
ако някой се интересува....
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19

Тема "Избор на косачка за вилата." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: