• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 19
Всички въпроси за вилата.
animi2006 - специалист
пон дек 23, 2019 6:52 amdragozow написа:
https://www.argo-market.com/Products/Details/2291

Това е с преден самоход, мулчиране или странично изхвърляне. Има задни големи колела и от хубавите мотори на Briggs & Stratton. Тези 600 квадрата с 55 см косачка се косят доста бързо, влиза в бюджета.
Много ми харесва косачката, ама тия килограми 😬. Няма ли някоя по-лека с подобно качество, пък макар и да е с по-малко косене от 55 см?
dragozow - майстор
По-малките са 2 - 3 кг по-леки, но не са толкова хубави като тази.
Krass - майстор
Моята е същата. От Драгозов я взех. Коси само жената, а мястото ми е с дръвчета, колове на асми, пейки, маси и т. н. За задния ход е по-добре предно предаване. Натискаш леко, да се вдигнат предните колелета и дърпаш назад. Има същата с алуминиев корпус, но е значително по-скъпа.
dragozow - майстор
Косачката освен хубава е и здрава. Повечето озеленителни фирми я предпочитат именно заради това. Има нови модели с 2 - 3 кг по-леки, но не виждам какво би спечелил човек от това. Другия вариант тези 600 квадрата е с моторна коса, но ако мястото позволява бутаща се косачка няма много смисъл, освен ако не изпускаш тревата да стане половин метър.
animi2006 - специалист
вт дек 24, 2019 5:59 amdragozow написа:
Косачката освен хубава е и здрава. Повечето озеленителни фирми я предпочитат именно заради това. Има нови модели с 2 - 3 кг по-леки, но не виждам какво би спечелил човек от това. Другия вариант тези 600 квадрата е с моторна коса, но ако мястото позволява бутаща се косачка няма много смисъл, освен ако не изпускаш тревата да стане половин метър.
Писах Ви лично съобщение.
Весели празпици на всички!
dragozow - майстор
Аз съм отговорил, но си седи като непрочетено, косачката е хубава за този бюджет.
nikolov333 - майстор
Гледам, че се намират и малко по-евтини.. :partyman:
dragozow - майстор
Бюджета ако е 800 лв няма смисъл от евтина, иначе и при мен има за 450 лв моторни.
nikolov333 - майстор
Това имах предвид..800 е добре
kartechar - специалист
Здравейте! Спрял съм избора си за покупка на косачка на CUB CADET LM3 ER 53S:
http://www.kosachki.com/%D1%81%D0%B0%D0 ... 201110.htm
Въпросният модел се предлага с два двигателя - Kawasaki FJ180 - 180 куб. см., 4.0 к.с. и Briggs & Stratton 6625Е Series - 150 куб. см., 3.0 к.с. Моля, ако има запознати с въпросните двигатели, да споделят кой избор би бил по-удачен! Благодаря!
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 19

Тема "Избор на косачка за вилата." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: