• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Всички въпроси за вилата.
animi2006 - специалист
пон сеп 05, 2022 7:46 pmWhite_Wolf написа:
Да, аз вече направих грешката да съм с къси гащи и краката ми станаха на нищо! урок научен. :lol:

А какво ви е мнението за акумулаторните?
Не съм ползвала такава. Притеснява ме животът на батерията.
GGK - напреднал
пон сеп 05, 2022 7:46 pmWhite_Wolf написа:
А какво ви е мнението за акумулаторните?
Плащаш (почти) двойно и единственото, което печелиш е да не се занимаваш с кабел. И да, ако ти е кеф, имаш някаква автономия да идеш на баира да косиш там :)
Ако те притеснява прегряването, при тия с акумулатора го има също. Отделно, на жегата батерията държи по-малко.
Ясно. А батерията толкова ли държи колкото пише по сайтовете - един час? или и това е маркетингов трик...
GGK - напреднал
пон сеп 05, 2022 9:14 pmWhite_Wolf написа:
Ясно. А батерията толкова ли държи колкото пише по сайтовете - един час? или и това е маркетингов трик...
Аз лично такава косачка нямам. Брат ми има ей точно това - https://etools.bg/product/21917/akumula ... ystvo.html
Миналата година, заедно с батериите и зарядното, му излезе 500 лв (или малко отгоре, не помня вече). Купи си я ей така, без да има пряка нужда от автономия. Аналогичен модел с кабел на същата фирма е буквално наполовина, като цена.

Ей сега го питах колко държи батерията, но каза че не може да каже, защото дворът му е малък и кой да ти помни колко пъти си косил с едно зареждане. Забелязал е, обаче че лятото в жегата коси по-малко пъти, отколкото през пролетта и есента.
А защо се продава без батерия? Това е леко безмислено че даже и не трябва ли да е незаконно /не че законите ги имат за нещо в тази държава но все пак.../? За какво ми е машина, която работи с батерия, а я продават без батерия - супер нелепо. :rolleyes:
dragozow - майстор
пон сеп 05, 2022 11:14 pmWhite_Wolf написа:
А защо се продава без батерия? Това е леко безмислено че даже и не трябва ли да е незаконно /не че законите ги имат за нещо в тази държава но все пак.../? За какво ми е машина, която работи с батерия, а я продават без батерия - супер нелепо. :rolleyes:
Чак незаконно, едва ли. Идеята е, че ако имаш вече батерия и зарядно от друга машина да ги ползваш, ако нямаш си купуваш. Понеже батерията и зарядното от хубавите марки струват 60%(примерно) от цената на машината.
Може ли да ми кажете дали същата, но от тук, е с батерия?

https://mr-bricolage.bg/akumulatorna-ko ... /p/1009781
stefanjor - специалист
вт сеп 06, 2022 11:59 amWhite_Wolf написа:
Може ли да ми кажете дали същата, но от тук, е с батерия?

https://mr-bricolage.bg/akumulatorna-ko ... /p/1009781
ОКОМПЛЕКТОВКА
• Кош за трева 1 бр.
• Нож 1 бр
• Индикатор за запълване на коша с трева
• Ергономичeн, двустранен пусков прекъсвач
• Наличен е блокиращ бутон, който не позволява неволно включване на двигателя
• Обем на коша от 35 литра
nikolson - майстор
Гледам, търсиш цена. Купуваш това без батерия, купуваш стартов комплект и, воала, женен си за Айнхел.
И цена търся, разбира се. но най-вече търся нещо, което ще ми върши работа без да ми се мотаят кабели в краката. :wink:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Тема "Избор на косачка за вилата." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: