Всички въпроси за вилата.
nikolov333 - майстор
... дублаж :-D
Последна промяна от nikolov333 на ср май 22, 2019 9:26 pm, променено общо 1 път.
Чираче - майстор
ср май 22, 2019 8:19 pmnikolov333 написа:
Не съм плащал..подарък ми е.. :-D
:lol:
nikolov333 - майстор
Абе я дай линк към темата с твоята панелна къща, че само чета легенди за нея, а съм виждал само няколко снимки и то само на вътрешните конструкции.. Може и на лични.. :-D
Чираче - майстор
ср май 22, 2019 8:53 pmnikolov333 написа:
Абе я дай...
Нищо не давам. Нищо интересно няма.
nikolov333 - майстор
Ко щеш..явно е секретна технологията.. :-D :lol: :cool:
Чираче - майстор
ср май 22, 2019 9:19 pmnikolov333 написа:
Ко щеш..явно е секретна технологията.. :-D :lol: :cool:
Не е секретна. Иновативна е. Коренно различна от традиционната. Трудно е за обяснение към невярващите. :lol: Да споделят впечатления тия, които са я виждали на живо.
naster - майстор
ср май 22, 2019 8:53 pmnikolov333 написа:
Абе я дай линк към темата с твоята панелна къща, че само чета легенди за нея, а съм виждал само няколко снимки и то само на вътрешните конструкции.. Може и на лични.. :-D
+1
Чираче - майстор
ср май 22, 2019 9:59 pmnaster написа:

+1
-2 :lol:
nikolov333 - майстор
Начи можеш да се облажваш и критикуваш по чужди проекти и теми, ама не ти стиска да се "изложиш" с твоята.. :-D :lol: :lol:
BLUEPUPIL-2 - специалист
Правиш си оградите по-икономично. Изравняваш парцела само под и около къщата. Да речем на около 3 метра от нея правиш подпорните стени с дренажите. Двете странични са с постепенно намаляваща височина към една от двете улици, която е със по-малък наклон.
Категорично съм против подпорната стена да е на границата и съответно дренажа да е в комшиите. Дренажите искат достъп за ревизия, пазене от корени и пр. и т.н. Дренажа не е евтин. И накрая се оказва, че заравяш пари в чужд имот.

Тема "Въпрос за подпорна стена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: