• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
vlax - майстор
Я кажете как да пооправя пътя до вилата ми.
Не е спешно,трябва да е евтино.
Правен е преди 50 години.Отдолу са някакви ситни камъни.Има и наклон.
:partyman:
Прикачен файл:
111.jpg
111.jpg (99.15 KиБ) Видяна 2485 пъти
Димитър....... - специалист
Най евтино и здраво със стар фрезован и изхвърлен асфалт(ако има де),ако ли не пак с камъни и строителни отпадъци посипани равномерно,след един дъжд и малко огазване от колите става бетон.
vladtod - специалист
Фрезован асвал с малко нафта или изгоряло масло презл лятото си става нова асвалтирана улица.
torbalan - Дървен философ
И без масло и нафта става екстра с фрезован асфалт, но трябва да се подравни хубаво.
Пред къщи го изсипаха, трамбоваха на две на три с багера и остана на дупки и бабуни. Но се втвърди, като нормален асфалт почти.
vlax - майстор
чет апр 08, 2021 5:46 pmvladtod написа:
Фрезован асвал с малко нафта или изгоряло масло презл лятото си става нова асвалтирана улица.
Нещо такова в момента миналата седмица са направили на съседния път,но още не са минавали по него.Не знам колко време ще чакат,не съм ги виждал да говоря.Като почнат да минават,ще имам представа за здравината.
:partyman:
ky-kyy - майстор
Спираш колата долу и нагоре пеша. Хем за пътя добре, хем за здравето :)
kr1100 - майстор
Едри камъни 8-10 см ,валяк после дребен чакъл, валял , фрезован асфалт.
И 1-2 г ОК. После започнаха да минават бетоновози, бетон помпи, тежки камиони, Дъжда мие фрезования асфалт, като е порой - текат реки и асфалта се пренася. В момента има големи дупки и карам на 1 ва едва едва / то Симос а сам си подържа лекичко скоростта без да се подава га на равно/.
Утре мога да фотна пътя как е сега .
Имам и стари снимки от 2016 г като беше с коловози след копането за мръсен канал 2015 г. Ето снимка от след копането на канала

Прикачен файл

2016-01-29 16.25.06.jpg
krasi92 - майстор
Една европейска улица. Браво. За фрезования асфалт ако не се натъпче с валяк до 2 години го е отнесла природата. Къде е правена снимката. Мястото ми се струва познато
hidrazin - майстор
чет апр 08, 2021 3:26 pmvlax написа:
Я кажете как да пооправя пътя до вилата ми.
Я кажи колко метра е тоя път?
Докато чакам да ми отговориш - при тоя наклон веднага забравяш за фрезования асфалт!
Имам известен опит/виждане по въпроса.
Миналата правихме 10-тина километра технологични пътища в обекта. Възможно най-евтино...
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Ремонт на черен път" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: