Всички въпроси за вилата.
ZMeyGorianin - майстор
ivanovbg написа:
Можеш да пробваш да си сложиш едно в спалнята и ако след месец спреш да обръщаш внимание на жена ти - от него ще да е :lol:
Абе мойто е точно в спалнята едното, ама има положителен ефект-всяка сутрин краката ми отвити :lol:
ivanovbg - майстор
Миналата година и моите бяха отвити. Дорде разбера ... Ама разбрах - от подстрижката беше. Бях се подстригал гола глава и жената като ме пипне по главата и мисли че е дупето и завива, завива.... :lol: :lol: :lol:
niiksan - напреднал
В мазето ми се появи гаден плъх/ове/. :axe: Ползвах това: http://www.zigzag.bg/rideks-ultrazvukov ... vki-riddex
Ефект почти нулев. :idea: Работи 3 месеца и се повреди. Индикаторните му лампи светят постоянно. Ето какво казват за уреда братята руснаци че и схемата му дават: http://forum.cxem.net/index.php?showtopic=139563&st=0
Та питането е, има ли устройство което да върши работа, или да карам по стар народен обичай с Zn3P2 (цинков фосфид, или както баба му казва"черна отрова"? [-X
briko - специалист
Тези машинки са пълен ...шак, купи си отрова и кутия/дератизационна/ за нея за да не натровиш някоя случайна гадинка. Сложи си латексови еднократни ръкавици и тогава пипай и постави отровата в кутията, плъховете няма да я пипнат поне една седмица, обаче след това почват да си хапват обилно, отровата не ги убива веднага, умират след 4-5 дни за да не се уплашат другите гадини от групата им, също така няма вторично действие.

Успех !
niiksan - напреднал
10х :prayer: И аз бях на същото мнение но гаджето като ревна "не [-o< те са живи душички". Ма----та им миша, хуманизъм ли, ей сега ще им дръпна една хуманитарна реч с Zn3P2 :finga:
kuger - майстор
niiksan написа:
10х :prayer: И аз бях на същото мнение но гаджето като ревна "не [-o< те са живи душички". Ма----та им миша, хуманизъм ли, ей сега ще им дръпна една хуманитарна реч с Zn3P2 :finga:
Ако има чалъм, покажи и на гаджето какво щъка из козината на мишока, ще ги отобича завинаги.
briko - специалист
niiksan написа:
10х :prayer: И аз бях на същото мнение но гаджето като ревна "не [-o< те са живи душички". Ма----та им миша, хуманизъм ли, ей сега ще им дръпна една хуманитарна реч с Zn3P2 :finga:
Колега, не използвай точно тази отрова, тя има вторичен ефект, в смисъл ако някое друго животинче изяде умрелия плъх и то ще пукне. Купи си отрова в формата на пелети от агроаптеката. :rock:
niiksan - напреднал
Да бе пелети, те и парно отопление ще поискат :partyman: . Съседа ми даде едно приличащо на пържола. Сложих и него. :supz: Да видим кое ще свърши повече работа. [-(
iivanov - майстор
briko написа:
niiksan написа:
10х :prayer: И аз бях на същото мнение но гаджето като ревна "не [-o< те са живи душички". Ма----та им миша, хуманизъм ли, ей сега ще им дръпна една хуманитарна реч с Zn3P2 :finga:
Колега, не използвай точно тази отрова, тя има вторичен ефект, в смисъл ако някое друго животинче изяде умрелия плъх и то ще пукне.
Точно тази отрова няма такъв ефект. Забранена е за ДОМАШНО ПОЛЗВАНЕ, щото е силно токсична в малки дози и при неправилно боравене стават сакатлъци.Според мен, отровите с антикоагулантно действие са по-опасни, за вторично отравяне.
briko - специалист
Колега, темата много ме вълнува, защото в момента изтребвам плъхове с отрова, която им съсирва кръвта или обратното. Идеята ми е, че не искам да навредя на други животинки, отровата я купувам от спец. фирми, поставям я в кутии за тази цел и служителите на тези фирми ми казаха, че няма вторично действие, дали е така :?:

Много гад измря през цялото лято :rock:

Тема "Има ли електронни у-ва с/у съсели и катерици?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: