Всички въпроси за вилата.
4i4kotrevi4ko - специалист
Хм, някой да е намирал къде в София се продават тройните колела за ръчните колички за стълби? Навсякъде едно и също - колички има, колела не.
Ей такива:
Изображение
hidrazin - майстор
Те тройните колела си вървят с количката. И не са тройни колела ами три колела монтирани на триъгълна стойка. Колела - колкото искаш.
:partyman:
4i4kotrevi4ko - специалист
Баце, такива колела нема никъде. Колела има, но не и стойка. Тоя път искам купешка, не да режем с флекса половин ден, че имам и други задължения.
hidrazin - майстор
Ми или с флекса или в магазина за количка с такива търкалета.
:partyman:
shotik - майстор
Ново превъплащение на моята количка-този път в снегорин !
Преди 8 години в една детска градина направих от дъски плот и го вързах със стеги на количката и чистех двора много по - бързо ,от колкото с лопата и по -леко .
Тази сутрин ,след като е навалял снега ,намерих един капак ,премерих го и стана ,за 15 минути,само след първата проба ,се оказа ,че е доста широк и го скъсих ,както е на втората снимка.

Прикачен файл

CIMG3836 m.jpg
CIMG3836 m.jpg (104.3 KиБ) Видяна 2635 пъти

Прикачен файл

CIMG3837.JPG
Andri01 - майстор
Е те това е-многофункционалана количка. Сааде мотореТката и липсва. Или ти играеш тази роля? :partyman: -това за загряване след снегориенето :)
shotik - майстор
Andri01 написа:
Е те това е-многофункционалана количка. Сааде мотореТката и липсва. Или ти играеш тази роля? :partyman: -това за загряване след снегориенето :)

Ами на мен ми е необходимо повече раздвижване ,тъй ,че аз съм моторът,а за разгряване има и вино,има и ракийка,даже кътам една анасонлийка от Карлово.
Andri01 - майстор
Че ти си за музея бе! Жив въздържател-толкова скрити "отопления" и то по това време на годината....:) :partyman:
shotik - майстор
Andri01 написа:
Че ти си за музея бе! Жив въздържател-толкова скрити "отопления" и то по това време на годината....:) :partyman:
Работи се методично -по напръстник за здраве и дълголетие !

Тема "Ръчна количка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: