Всички въпроси за вилата.
nv952 - майстор
Тука май сам си говоря :sad:
stiv1961 - майстор
Щом е отвън значи поне теракот( ако не е гранитогрес). Фаянса след време ще се напука. Лепиш с теракол флекс. Успех :supz:
nv952 - майстор
тенкю.А за 2 кв метра 5кг ще стигнат ли или голяма торба.А за фугите със същото ли?
ПС това на снимката дето е с зелено как се прави?Защото моето ще е такова,но да не се изсипи от тежината като направя комина.

Прикачен файл

komin1.jpg
komin1.jpg (89.49 KиБ) Видяна 4148 пъти
nv952 - майстор
Ето я мивката -40лв от Баумакс. :supz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Това Е за фугирането пише че е водо и студо устойчиво. Изображение

Това е за лепенето Изображение
nv952 - майстор
Плота е готов.Само дето цимента,пясъка свършиха иначе щях да изравня цялата плоча и да почна да лепя ама след някои ден.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Ето като махнах кофража и само наредих плочки отгоре да видя как ще изглежда.
ИзображениеИзображение

Имаме си и чисто нов асфалт :wink:
Изображение
stiv1961 - майстор
Малиииййй, нова ограда, нов асфалт, остава само тротоара и ......... барбекюто :)
nv952 - майстор
stiv1961 написа:
Малиииййй, нова ограда, нов асфалт, остава само тротоара и ......... барбекюто :)
Тротоара го кося до където стига разклонителя(по назад на снимката се вижда кви треви има.От село има една дето чисти улицата обаче нас ни остава накрая нали не сме близо до кметицата а и откраднаха един ред с плочки ...ама кво да се прави.)
nv952 - майстор
Развитието-Плочките са лепнати,не претендирам за качество.Има бая дето са на криво но за първо лепене стана супер.Мен много си ме кефи :lol: :supz:
Изображение ИзображениеИзображение
king82 - специалист
nv952 написа:
...но за първо лепене стана супер.Мен много си ме кефи
](*,) ](*,) ](*,) :headbash: :headbash: :datz: :datz: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
nv952 - майстор
king82 написа:
nv952 написа:
...но за първо лепене стана супер.Мен много си ме кефи
](*,) ](*,) ](*,) :headbash: :headbash: :datz: :datz: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Не схващам кво искаш да ми кажеш.

Тема "Барбекю на село. Прогрес:В проект." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: