• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
kuger - майстор
Добро е! Особено ако двора е голям. А и доста трудно за абордаж от тъмнозелени извънземни.
themask - специалист
Надявай се да ги спреш ти тъмнозелените с дувар :axe:
EDI - майстор
Бомба е станал.Долу на ръба без да се замисляш и да чакаш, направи някакъв борд с камък или грес, иначе след време водата ще започне да го яде и мазилката ще се надуе.
lov - майстор
Това не е към пътя и с комшията се сговорихме най в дясно всеки да си прави барбекюто и за това е толкова висок и там няма ниши. А 165 см. на някой ако му се вижда високо здраве му кажи щото за мен е ниско кат ми е до брадата. Таман да задявам комшийката кат се плацика в басейна.
romanpm - майстор
Dam46 написа:
Нещо не ми допада тая мода на високите дувари от турското присъствие. Или от мутренското присъствие. Двора се задушава, и не може да диша. В него не влиза въздух отстрани. Става като парник. Случвало се е да вляза в такъв двор на новобогаташи. Направено красиво, но нефукционално. Въпрос на вкус и манталитет. Крият се хората от чужди погледи. :lol:
:supz: точно !
Някога с чимшир и цветя бе достатъчно :? Има и други , скоро ги споменаха в Израел "СТОМАНЕН КУПОЛ" , няма да е далеч времето за това и у нас ...
  • 1
  • 2

Тема "Как да завърша един дувар." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: