Всички въпроси за вилата.
bulhomes2 - майстор
DeyanS какво стана с проекта?
DeyanS - специалист
Извинявам се, че така и не качих снимки от резултата, който постигнах, макар и частичен. Това лято валежите просто ни разсипаха, в това число и мене. В един момент беше ясно, че няма да мога да я завърша така както би ми се искало, затова набързо я поопаковах, колкото да има сянка и вечер да няма комари и се получи един приличен резултат за един уикенд. После дойде нов дъжд и бяхме до там, хахахах. Както и да е, поне конструкцията, колкото и хлабава да е си издържа и на води и на ветрове, така че напролет имам основа, върху която да дооформям :) Който има въпроси на по снимките, с удоволствие ще отговоря. Държа да отбележа, за да не изпадам в излишни разяснения по конструкции и т.н., е че просто търся да си направя сянка. Факт е само че не оправда предварителните финансови очаквания - пак си имаше немалко разходи, не става за 20 лв. :-D

Прикачен файл

3.jpg
3.jpg (59.62 KиБ) Видяна 2050 пъти

Прикачен файл

2.jpg
2.jpg (51.79 KиБ) Видяна 2050 пъти

Прикачен файл

1.jpg
vlad0 - специалист
Сигурно върши работа ама много неугледно така.. Легло, па от долу само земя..барем тревичка да имаше малко. Ама айде догодина ще го направиш, само желание да има. А каква им е ролята на тея колове и синджири :? малко на садо-мазо отива работата :-D :-D
ZEDYCUS - майстор
Люлка си е направил човека, лошо няма. :partyman:
шоп - майстор
DeyanS,
бюджетно, бюджетно ама много си го изтънил :-D

То ако е само за сянка една плачеща върба от клечка да бе боднал пролетта и да я поливаше всеки ден за една година щеше да имаш сянка:-)

Прав е колегата по-горе... една тревичка да имаше отдолу, че иначе по строежите е по уютно.

П.П Дано тази зима няма много сняг, че пролетта няма да има под какво да садиш тревата.
bulhomes2 - майстор
Трябва да смениш името на темата. Релакс е английска дума. Щях да кажа, че си го побългарил, но е повече от побългаряване. По-ориенталско изглежда. Убедил си се вече, че без пари не става, дано да си се убедил вече, че да правиш нещо колкото да отбиеш номера също е безполезно и излишно.
DeyanS - специалист
В никакъв случай това, което правя го правя ей така, особено когато става дума за мен самия и моето удобство. В самата ми тема може би единствената ми сериозна грешка е заглавието, което подвежда. Смятам че достатъчно ясно и подробно обясних какво търся и какво смятам да вложа за да постигна целта си. Като изключа забавянето поради многото странични фактори съм напълно удовлетворен от постигнатото. Не се напъвам да се меря с майсторите тук и техните творения, нито да се харесам на някой и да ми каже браво. Благодаря на тези, които ми помогнаха с полезните си съвети.

Тема "Релакс зона - сглоби си сам беседка (шатра)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: