Всички въпроси за вилата.
VLADO66 - майстор
Чл.56 от ЗУТ.Изискванията за преместваем обект са че трябва да има производствен сертификат и инвентарен/производствен/ номер.
kozl - майстор
Владо препатих с тези преместваеми обекти в община Триадица. Оказа се, че е по-трудно да се извади рарешение за поставяне на преместваем обект, закупен от Топ Хаус, със сертификати, номенклатурен проект за производство и декларация за съответствие и по-лесно стана с разрешение за строеж. Невероятно, но факт.
Преди години бяхме опънали палатка някъде м-у Китен и Лозен. Довтаса полиция и ни изгони да търсим къмпинг. Вероятно там е мястото, където може без рарешение за поставяне. :?
Тук в Циганария (отдавна вече не е България) се търси закон да се заобиколи и да се случи за без пари.
Привет, и мен ме заинтригува, та потърсих решение на което бих се спрял...
ето една обява :Продавам строителен фургон на колела с теглич на две помещения .Размери 2,5-7 м. с линк към нея: http://pazar24.net/obiavi/%D1%84%D1%83% ... 0%BD%D0%B8
Идеята ми е - вземаш два такива фургона на колела за около 2000-3,500 лева двата, които правят около 35 кв.м., разполагаш ги на бетонираната площадка и ги отделяш от шасито /което махаш за скраб или продаваш отделно за да върнеш част от парите/..
Поставяш ги и ги свързваш както ти се иска, като при долепянето един за друг оставяш място да налееш бетон като за колона и евентуално да държи бетонна плоча за покрив. Дограмата подменяш по избор.

Тема "Павилион като вила - цена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: