Всички въпроси за вилата.
alsted - майстор
Не случайно те подканям да посочиш конкретен температурен коефициент на разширение ... Ако това е световно известно, няма как "чичо гошо" да не е в час и ти просто да не изкопаш линк. Все пак приплъзваш :wink: "Аз знам, че нищо не знам" е казал дори Айнщайн. Няма как аз да знам повече. Принизяваш фло под собственото си образование. Той пък казва
Във форума представям гледната точка на професионален бетонджия с теоритичен и практичен опит, с интереси към леките и олекотени бетони! (:P) Мисля ,че в това принципно има бъдеще ,предвид възможността да се влагат рециклирани суровини-например употребявани автомобилни гуми в полимерни олекотени,даже тежки бетони.Затова съвременния бетонджия ,ако използва професионалния си речник ,остава неразбран за много хора :} Това е на шега разбира се :} Понятието строителство е също толкова широко ,колкото понятието човешка дейност, и ми се струва ,че все повече ще има силно изразени сегменти в строителството.Баш Майстора -пенкелер,който отбира от всичко ще изчезне!Това вече е започнало! Моля за извинение за пространственото отклонение от темата


Изчети цялата тема! Аз съм го правил много пъти! Има над какво да се замислиш, независимо , че нямаш конкретното образование. Има доста предъвкани неща, "небрежно удвоени" ... по няколко пъти :wink: Нерде Аспаруховия мост, нерде
На 150см. оставяй разширетелни фуги 5 мм. които фугирай със Sikaflex
chapara - майстор
alsted написа:
че нямаш конкретното образование
Достатъчно ми е за да напиша от къде съм и да си сложа подпис по който всеки смело може да ме открие, а не да съм АНОНИМКА :-D :cool: :lol:

Тема "Открита тераса настилка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: